14 yaş derslere odaklanmak için geç mi?

Şu an 14 yaşına yeni girdim. Çok fazla topla alakam yoktu. Ortaokulda kalecilik yapıyordum okul takımında. Şu an bıraktım derslerden falan devam etsem başarabilir miyim?

Hocam ülkemizde baban ampul şalteri değilse ya da sağlam bir paranız yoksa şu anda futbolcu olmayı geçtim Messi'den iyi oynasan, neuerden iyi tutsan altyapıya zor alınırsın. Yine de eğer çok çabalarsan imkanlar seni bulabilir belki.

Geç falan değil. 14 Yaşında derslere başlamanın geç olduğunu düşünmen bile büyük bir başarıdır kendimle kıyaslarsam o yaşlarımda ben boş gezenin boş kalfasıydım.

Kalecilik nankor istir, eger duygularin hassas ise hic kuluplere girisme. Tek soyleyebilecegim sey bu.

Şu an 14 yaşına yeni girdim. Çok fazla topla alakam yoktu. Ortaokulda kalecilik yapıyordum okul takımında. Şu an bıraktım derslerden falan devam etsem başarabilir miyim?
O kadar genç yaşta dört sene sonraki sınavı düşünmen mental açıdan sağlıklı olmaz senin için. Yerinde olsam bir iki sene sonra normal bir çalışma düzeniyle başlarım. He toplama çıkarma bile yapamayacak haldeyim falan diyorsan başla tabi.

Geri
Yukarı