14 yaş için 172 boy normal mi?

Nereden bu konuya vardın? Benim rahmetli dedem adam 1.80 olarak öldü. Öldüğünde 98 yaşındaydı.
Ekran Alıntısı.PNG

kelime kelime.

Hepinize merhaba arkadaşlar, olayı kısaca özetleyim sizden sorularınızı isteyeceğim başlıkta yazdığı gibi lise 1'e geçecek 14 yaşında bir çocuğum yaşıtlarım yazın durmadan boy atarken ben 170 - 172'lerde kalmış birisiyim ve öz güvenim şu anda yerlerde ve kafaya çok takıyorum. Size sormak istiyorum sizce lise 1'de sorun yaşar mıyım? Sosyallik hakkında sıkıntı yaşar mıyım? Ya da sizce gelecekte de boy atabilir miyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Ben 15'im 1.62 falanım.

Kime göre neye göre ben de lise 1'e geçeceğim 1.85-1.90 arası boy var.Tabii genetik olması küçüklüğümden beri süt ve süt ürünleri manyağı olmam ve basketbol oynamamda %30-40'lık oranda bu boyun oluşmasını etkiledi.Ama normal.

Hepinize merhaba arkadaşlar, olayı kısaca özetleyim sizden sorularınızı isteyeceğim başlıkta yazdığı gibi lise 1'e geçecek 14 yaşında bir çocuğum yaşıtlarım yazın durmadan boy atarken ben 170 - 172'lerde kalmış birisiyim ve öz güvenim şu anda yerlerde ve kafaya çok takıyorum. Size sormak istiyorum sizce lise 1'de sorun yaşar mıyım? Sosyallik hakkında sıkıntı yaşar mıyım? Ya da sizce gelecekte de boy atabilir miyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Lan kaçak kat mı yaptırdın sen kendine? Olum ben 172 boyun var lan daha ne istiyorsun sen? 3 metre mi olacan? Oturduğun yerden sen Jüpiteri mi yaliycan? Şaka mısın ya sen? Arkadaş anlamıyorum Anneniz sizi emzirmek yerine zürafa çorbası mı içirdi Sütle gusül mü alıyosunuz bu ne ya?!?

Ooo, ben 200 yıl filan yaşayacağım galiba :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı