14 yaşında 1.48 boy

Sizin boy
Havalimi olsun
Konuyu neden hortlatıyorsunuz yahu?
Adam uzamıştır şimdiye kadar. :D
Aferin adamım
Ne kadar saçma yorumlar yazmışsınız ya. Çocuk zaten kafayı taktım diyor. Biri allah kurtarsın kilon kaç der, diğeri bence uzamazsın bu yaşa kadar uzamadıysan der. İnsanlar cinsiyet de göz önüne alındığında 20-22 yaşına kadar uzarlar. Tabii bu herkeste böyle olmaz. Boy uzamasında en büyük pay genetiktir. Düzenli ve sağlıklı yaşam ve spor uzamaya yardımcı olurlar. O yaşına kadar az uzamış olması, uzamayacağı anlamına gelmez. Bazı insanlar 1 senede birden boy atarlar. Sen üzülme kardeşim. Uzarsın merak etme. Saçma yorumlara da cevap vermeye lüzum yok. Hayatına bak, mutlu ol.
Gözlerim yaşardı

Yaa 14 yaşındayım 2ay sonra 15e geçicem peki yanımdamısın etrafımda gezen mısın ağlamam ben merak etme ben bide diğer erkekleri demedim benim etrafımda olanları söyledim canım❤️❤️❤️❤️
Sizin boy

Havalimi olsun

Aferin adamım

Gözlerim yaşardı

Yahu 14 yaşındayım 2ay sonra 15e geçeceğim peki yanımda mısın etrafımda gezen mısın ağlamam ben merak etme ben bir de diğer erkekleri demedim benim etrafımda olanları söyledim canım❤️❤️❤️❤️

Ergenliğe girildiğinde boyda hatrı sayılır bir artış olacaktır.

Huuuuuuu uuuu 💪💪💪💪🏋️🏋️⛹️⛹️

Bir kaç ay önce konuyu açmışım. Takmıştım kafaya o zamanlar. Bayağı mesaj olmuş. Şuan 160'ın üzerindeyim daha da uzuyorum merak eden varsa. Destek verenler sağolsun. Zaten anne baba boyum kısa değildi. (Yaşımın 26 yazdığına bakmayın hesap benim değil abimin hesabıydı.)

Üzülme ben 11 yaşındayım 153'üm ama bizim ailede uzunluk geni var sizde de sanırsam gensel olarak kısalık var.

Bir kaç ay önce konuyu açmışım. Takmıştım kafaya o zamanlar. Bayağı mesaj olmuş. Şuan 160'ın üzerindeyim daha da uzuyorum merak eden varsa. Destek verenler sağolsun. Zaten anne baba boyum kısa değildi. (Yaşımın 26 yazdığına bakmayın hesap benim değil abimin hesabıydı.)
kaç oldun

Yeni konular

Geri
Yukarı