14 yaşında 151 boy normal mi?

İnfinix

Hectopat
Arkadaşlarımın alay konusu olmaktan bıktım. Babam 176, annem 157. Abilerim babam kadarlar ama ben çok kısayım. Herhangi hormon problemim yok. Ben ne zaman uzarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarımın alay konusu olmaktan bıktım. Babam 176, annem 157. abilerim babam kadarlar ama ben çok kısayım. Herhangi hormon problemim yok. Ben ne zaman uzarım?

Hala gelişme çağındasınız sonuçta hocam. Uzarsınız muhtemelen. Ben 1.78'im mesela sizle aynı yaştayım.

İleride elbette boy artışı olacaktır. Abinin boyuna yetişirsin. Bu süreçte İp atlamanın ve basketbol yapmanın faydası olabilir.
Bir arkadaşım 16 yaşında 1.50 boyu vardı. Yaz tatilinden dönünce 1.70 oldu. Çok dert etmene gerek yok. :)

Arkadaşlarımın alay konusu olmaktan bıktım. Babam 176, annem 157. Abilerim babam kadarlar ama ben çok kısayım. Herhangi hormon problemim yok. Ben ne zaman uzarım?

Gelişim çağındasın daha korkma uzarsın güzel beslen yeter. 1 seneye boyun 1.70i aşar.

Hocam 13 yaşındayım boyum 1.55 ve çok dalga geçildim bende ama sorun etme gelişme çağındasın onalrın ne dediğini boş ver gelişiceksin sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı