14 yaşında 40 kilo ideal mi?

15 olmama 11 gün var 40 kiloyum bende boyum 171 kilo almak istiyorum ama gittiğim doktor sabah kalktığında sağlıklı hissediyorsan ve bir problem yoksa sıkıntı olmaz demişti ve yanlış bilmiyorsam stres zayıflık yapan diğer bir etkenmiş eğer stres altındaysan ya da öyle hissediyorsan kafanı boşalt ve daha iyi şeylere odaklanmaya çalış.

Herhangi bir hastalık çıkar mı?
Hocam korkutmak gibi olmasın ama dikkat edin diye söylüyorum. Zayıflık çok olursa göğüs kafesiniz içeri çöker . Ve mitral kapak gevşemesi denilen sorun oluşur. İlk başta kontrol için yılda 1 gitmeniz istenir. Eğer ki ilerlerse ilaçla tedavi etmeye çalışırlar. İlaç işe yaramazsa mitral kapak onarım ve ya değişim ameliyatı yaparlar ki bunlarda kötü ameliyatlar. Mutlaka kilo almaya çalışın.

15 olmama 11 gün var 40 kiloyum bende boyum 171 kilo almak istiyorum ama gittiğim doktor sabah kalktığında sağlıklı hissediyorsan ve bir problem yoksa sıkıntı olmaz demişti ve yanlış bilmiyorsam stres zayıflık yapan diğer bir etkenmiş eğer stres altındaysan ya da öyle hissediyorsan kafanı boşalt ve daha iyi şeylere odaklanmaya çalış.
Spora başlayıp öğünleri arttırabilirsin aslında 171 için 40 kilo gerçekten az.

60 kilo olman lazım en kötü.

Hocam korkutmak gibi olmasın ama dikkat edin diye söylüyorum. Zayıflık çok olursa göğüs kafesiniz içeri çöker. Ve mitral kapak gevşemesi denilen sorun oluşur. İlk başta kontrol için yılda 1 gitmeniz istenir. Eğer ki ilerlerse ilaçla tedavi etmeye çalışırlar. İlaç işe yaramazsa mitral kapak onarım veya değişim ameliyatı yaparlar ki bunlarda kötü ameliyatlar. Mutlaka kilo almaya çalışın.

Kunduracı göğsüm var zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı