14 yaşında 55 kilo futbol oynamak iyi mi?

aynk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 14 yaşındayım. U14 ve U15 oynuyorum. İlk 11'im, mevkim sol bek. Yaşıtlarımda vurduğumu indiriyorum. Gücüm, kuvvetim, tekniğim yeterli seviyede ama yağlıyım sanırım. 165, 55 kilodayım. Sizce kilom iyi mi yoksa aynı kiloda kalıp kas kütlemi mi arttırmaya çalışayım? Teşekkürler.

Cm olarak boyunuzun sağdan iki hanesi ortalama kilonuz olmalı. Tabii futbolcuların biraz fit olması gerek. Göbek hissiyatı varsa biraz kilo verebilirsiniz.

maalesef kankam boyunu ve kılonu arttırman lazm 1.75 70 kılo arkaadasım var u15de oynuyor ona bile daha kucuksun dıyolar

Merhaba. 14 yaşındayım. U14 ve U15 oynuyorum. İlk 11'im, mevkim sol bek. Yaşıtlarımda vurduğumu indiriyorum. Gücüm, kuvvetim, tekniğim yeterli seviyede ama yağlıyım sanırım. 165, 55 kilodayım. Sizce kilom iyi mi yoksa aynı kiloda kalıp kas kütlemi mi arttırmaya çalışayım? Teşekkürler.

Birazcık daha kilo al yeterli.

kanka zaten 2010 luyum u14 aslında bu sene atarım boy
Süt ve eti tüket. Al sana program:

Pazartesi:
Kahvaltı: Haşlama yumurta, yeşil/siyah zeytin, (doğal) peynir
Öğle yemeği: Türlü, karnıyarık
Akşam Yemeği: Eti bol bir yemek

Salı:
Kahvaltı: Tereyağda yumurta, yeşil/siyah zeytin, (doğal) peynir, bir su bardağı süt (mümkünse köy)
Öğle yemeği Dün yediğin eti bol yemek
Akşam yemeği: Pırasa vb. (ye ölmezsin)

Çarşamba: Pazartesi ile aynı

Perşembe: Salı ile aynı

Cuma: Hayırlı gün, çok çalışmak iyi gelir.
Kahvaltı: Sucuklu yumurta, yeşil/siyah zeytin, (doğal) peynir, bir su bardağı süt (mümkünse köy)
Öğle yemeği: Tarhana veya Mercimek çorbası (1 kase)
Akşam yemeği: Çorba ve yanında ne istersen.

(NOT: Her öğle ve akşam yemeğinde salata!)

Spor programı:

Pazartesi, Çarşamba, Cuma: Bireysel antrenman. Kayma ve müdahale için bir arkadaşından destek al.
Salı, Perşembe, Pazar: Arkadaşlarla halı saha keyfi!

NOT: Cumartesiyi senin dinlenme günün olduğu için elindeki mikroplar yedi.

Bu kadar. Program uymazsa yanıtla.

Süt ve eti tüket. Al sana program:

Pazartesi:
Kahvaltı: Haşlama yumurta, yeşil/siyah zeytin, (doğal) peynir
Öğle yemeği: Türlü, karnıyarık
Akşam Yemeği: Eti bol bir yemek

Salı:
Kahvaltı: Tereyağda yumurta, yeşil/siyah zeytin, (doğal) peynir, bir su bardağı süt (mümkünse köy)
Öğle yemeği Dün yediğin eti bol yemek
Akşam yemeği: Pırasa vb. (ye ölmezsin)

Çarşamba: Pazartesi ile aynı

Perşembe: Salı ile aynı

Cuma: Hayırlı gün, çok çalışmak iyi gelir.
Kahvaltı: Sucuklu yumurta, yeşil/siyah zeytin, (doğal) peynir, bir su bardağı süt (mümkünse köy)
Öğle yemeği: Tarhana veya Mercimek çorbası (1 kase)
Akşam yemeği: Çorba ve yanında ne istersen.

(NOT: Her öğle ve akşam yemeğinde salata!)

Spor programı:

Pazartesi, Çarşamba, Cuma: Bireysel antrenman. Kayma ve müdahale için bir arkadaşından destek al.
Salı, Perşembe, Pazar: Arkadaşlarla halı saha keyfi!

NOT: Cumartesiyi senin dinlenme günün olduğu için elindeki mikroplar yedi.

Bu kadar. Program uymazsa yanıtla.
reis beslenmemi ayarladım devam ediyorum protein ağırlıklı haftada 4 5 gün et tavuk besleniyorum takımla antermanlarımız zaten ağır evde de 2 çift dumbella ağırlık antermanlarımı yapıyorum

reis beslenmemi ayarladım devam ediyorum protein ağırlıklı haftada 4 5 gün et tavuk besleniyorum takımla antermanlarımız zaten ağır evde de 2 çift dumbella ağırlık antermanlarımı yapıyorum
her gün 2 3 yumurta yiyorum

Dostum sen zaten işi biliyormuşsun. Kral bana programını at ben okuldaki en kötü oynayanım bu programı bildiklerimden yararlanarak oluşturdum.

Dostum sen zaten işi biliyormuşsun. Kral bana programını at ben okuldaki en kötü oynayanım bu programı bildiklerimden yararlanarak oluşturdum.

Anladım sağ olasın şu anda sadece kas kütlemi arttırıp halihazırda kilomda artmasımı yoksa zayıflıyıp yağsız bir fiziğe mi ulaşmalıyım onu düşünüyorum

Geri
Yukarı