14 Yaşında bir çocuk nerede çalışır ve ne kadar alır?

Baya iyi kazanmışsın 3 ayda. Steam oyunlarını kış indiriminde al. Sistem için mağazaların KDV indirimi vb. (Şu an önümüzde N11'in 11 Kasım indirimi olma ihtimali yüksek mesela) kovala.
Bayram Harçlığı+kendi Harçlığım+Maaşım :D=5000 maaştan sadece 2-3K para geliyor Ama Ve lakin Günde 12 saat çalışmak nedir? Ekmek götür getir Fırını Temizle Sipariş Müşteri İle İlgilenen Hele ki Bana o 20Kg lık yük :/ dürümcülere günde 100 kg den fazla ekmek Götürüyorum bence Haketim gibi :)

Malum yaz geliyor Ebeveynleri bilgisayar alanlar ve almayanlar belli oluyor. Benim gibi mağdurlar ise nerede çalışacağını düşünüyor. PC toplamak için çalışacağım. Sizce hangi işlerde çalışırım ve günlüğüm ne kadar olur ?
İş bulamazsın. Daha ucuz diye suriyeli çalıştırıyorlar. Oda 10TL... McDonalds veya BurgerKing olabilir.

İş bulamazsın. Daha ucuz diye suriyeli çalıştırıyorlar. Oda 10TL... McDonalds veya BurgerKing olabilir.
18den küçük almıyorlar Maalesef burada Şubeleri Yoktu
Lüks bir restoranda hafif yalakalık da yaparak asgari ücretten biraz daha yüksek bir miktar kazanabilirsin :)
Her yer Tıkır Tıkır Dolu İdi :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı