14 yaşında nerede çalışabilirim?

1yusufss

Femtopat
Daha fazla  
14 yaşındayım boyum 1.83 kilom 70.
Bu yaz çalışıp kendime PC toplayacağım veya elektrikli motor alacağım. Sizce iyi para kazanacağım nerelerde çalışabilirim? Çok sakarım ama güçlüyüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 yaşındayım boyum 1.83 kilom 70.
Bu yaz çalışıp kendime PC toplayacağım veya elektrikli motor alacağım. Sizce iyi para kazanacağım nerelerde çalışabilirim? Çok sakarım ama güçlüyüm.

Bir Cafe'de çay falan toplayabilirsin, ya da bulaşık yıkayabilirsin. 16 yaşında olsan kuryelik falan derdim ama iyi para veren çok iş yok 14 yaşında.

Berber çıraklığı.

Berber çırakları para vermez meslek öğretiyorum derler haftalık Max 150 verirler eğer arkadaşımız bilgisayardan anlıyorsa bilgisayarcıya girebilir ki onlarda aman aman para vermez yine haftalık 200 250 TL sanayidekilerde para vermez meslek öğretiyorum derler eğer lise 1 isen mesem denen bir program var aylık 2000 TL civarında para veriyor devlet sana çalışman karşılığında ayrıyeten sigortan da var fabrikalarda çalışabilirsin orası iyi para verir ama çok yorar komilik veya garsonluk olabilir günlük 100-150 TL civarı ortalama veriyorlar gençlere.

Bir Cafe'de çay falan toplayabilirsin, ya da bulaşık yıkayabilirsin. 16 yaşında olsan kuryelik falan derdim ama iyi para veren çok iş yok 14 yaşında.

Hocam kimse 16 yaşında birine kuryelik vermez yemek sepeti gibi platformlar zaten direk lise mezunu olma zorunluluğu barındırıyor ayrıca trafikte çok fazla dengesiz insan var karşısındaki kişi onun yaşından dolayı yargılayabilir.

Geri
Yukarı