14 yaşında dava edildim

Bu dava açma konuları gençler arasında çok yaygınlaştı. Kimsenin kimseye tahamülü kalmamış önüne gelen birbirine dava açıyor.

Eskiden de vardı. Ben 9 yaşındayken en yakın arkadaşım tehlikeli hareketler yapıyordu. Elimle indirecekken. Düştü annesi darp raporu alacakmış ama vazgeçmiş :) olay anlaşılınca. Şu an en yakın arkadaşım. Eskidende şimdi de dava açıyorlar böyle konularda zaten.

Hocam ben çocuğun şahsına karşı bir hakarette bulunmadım ben sadece çocuğa videoyu attım hakaret vs ise onun bana ettigi küfürler de var hocam.
Hocam bir daha yapmayın böyle şeyler.
Anlamıyorum bu ergenleri. Sen niye uğraşıyon çocukla? Dava açsa sonuna kadar haklı ve umarımda açar.
Ergenlik işte hocam, böyle böyle öğreniyoruz.

Umarım açmıştır. Umarım bursun falan da gider. Adam olmayı zor yolla öğrenmeniz gerekiyor sanırım.

Anlamıyorum bu ergenleri. Sen niye uğraşıyon çocukla? Dava açsa sonuna kadar haklı ve umarımda açar.

Biraz sakin olun. Bir hata yapmış abartmayın. Ergenlikte herkes herkese böyle laf atar büyüyünce güler geçer.

Eskiden de vardı. Ben 9 yaşındayken en yakın arkadaşım tehlikeli hareketler yapıyordu. Elimle indirecekken. Düştü annesi darp raporu alacakmış ama vazgeçmiş :) olay anlaşılınca. Şu an en yakın arkadaşım.

Bizim de YouTube kanallarımız vardı hep birbirimize kötü yorum yapar zorbalardık fakat kimse çıkıp dava etmekle tehdit etmezdi. Sadece arkadaşlığımızı daha samimi yapardı.

Biraz sakin olun. Bir hata yapmış abartmayın. Ergenlikte herkes herkese böyle laf atar büyüyünce güler geçer.

Ergenlik dediğin bu değil... Hata dediğiniz şeyler bir başkasını etkiliyorsa her şeyi yapmaya hakkı vardır.

Yaşını bilmiyorum ama ileride evladın olsa, sürekli küfürler edilse hakaretler edilse. Arkadaşları bu olay yüzünden dışlasa yeri gelse dayak yese ergenlik deyip gülebilir misin? Bu durum bildiğiniz suçtur. Yok fotoğraf attım yok yan hesaptan attım yok şahsına küfür etmedim diyerek kıvıramaz.

Hmmm. Discord, 14 yaş ve Roblox. Bunları karıştırıp harika bir drama yaratabiliriz forumca bence.

Konuyu ciddiye almaya lüzum bile görmüyorum. Bu 13-14 yaş topluluğu gerçekten garipsiniz ya...
Trollse komik. Değilse daha da komik bir konu. Göz korkutmak için sallıyorlar işte.

Geri
Yukarı