14 Yaşında Dolara Yatırım yapılır mı?

Konu sahibi arkadaşın okulunu başarılı bir şekilde bitirmeyi ve meslek sahibi olmayı hedeflemediği ne malum? Bu kardeşimiz yatırım yapılıp yapılmayacağını sormuş. Bu yaşımda ne hedeflerim olsun gibi bir soru yok ortada :)

Sen galiba okuduğunu anlamıyorsun. "14 yaşında dolara yatırım yapılır mı ?" sorusu neyi anımsatıyor sana bilmiyorum ama bana bu arkadaşın yaşı 14 ve bu yaşta dolara yatırım yapmayı planladığını anımsatıyor. Herkes düşüncesini yazmakta özgür. Benim paylaşımıma polemik yaratacak paylaşım yapmazsan sevirim. Düşünceni arkadaşın konusuna yazar geçersin.!

Bir genç kardeşimizin daha iş köleliğini görmeden vazgeçip yatırıma geçmesinin kanıtıdır.

Sen galiba okuduğunu anlamıyorsun. "14 yaşında dolara yatırım yapılır mı ?" sorusu neyi anımsatıyor sana bilmiyorum ama bana bu arkadaşın yaşı 14 ve bu yaşta dolara yatırım yapmayı planladığını anımsatıyor. Herkes düşüncesini yazmakta özgür. Benim paylaşımıma polemik yaratacak paylaşım yapmazsan sevirim. Düşünceni arkadaşın konusuna yazar geçersin.!

Bana da 14 yaşında ve dolara yatırım yapmayı planladığını anımsatıyor zaten :) Eee ne var bunda, yapılamaz mı? Birikim yapmaya küçük yaşlarda başlamak ilerisi için faydalı olur.

Bana da 14 yaşında ve dolara yatırım yapmayı planladığını anımsatıyor zaten :) Eee ne var bunda, yapılamaz mı? Birikim yapmaya küçük yaşlarda başlamak ilerisi için faydalı olur.

Senin gerçekten yazılanları algılamanda problem var. Ben yapılmaz mı dedim? Neyse bu sana son cevabım olacak. Polemik yaratacak cevaplar yazma bana ceza alma iyi akşamlar.

Geri
Yukarı