Dolara yatırım yapılmalı mı?

Kendi düşüncelerini söylüyorlar. Ytd.

Bu büyük bir çakılış değil. Gayet normal bir seviyede her gün gıdım gıdım düştü ve tekrardan yükseldi. Çakılışın anlamını bilmiyorsunuz galiba.
Büyük çakılış değil mi? Sadece 1 haftada 1 liraya yakın düşmüştü, uzun vade de daha da fazla, asıl sen bilmiyorsun o dönem döviz ve altın gibi yatırımlar yılbaşında fırlayacak diyordu ekonomistler ve sonrasında herkes internetten ölümüne sövdü bu adamlara. Bazı şeyleri yaşadık da konuşuyoruz. Boş yorum yapmayın.

Büyük çakılış değil mi? Sadece 1 haftada 1 liraya yakın düşmüştü, uzun vade de daha da fazla, asıl sen bilmiyorsun o dönem döviz ve altın gibi yatırımlar yılbaşında fırlayacak diyordu ekonomistler ve sonrasında herkes internetten ölümüne sövdü bu adamlara. Bazı şeyleri yaşadık da konuşuyoruz. Boş yorum yapmayın.
Aynen, aynen. Faizleri de zaten bizim camiinin imamı arttırıyordu değil mi? O faizi görünce bile doların hala daha düşmesi beklenirken düşmeyeceğini anlamıştım. Zaten dediğin de 2 ay anca durdu. Ara sıra dolar tekrardan çıkmaya başlayınca faizle biraz daha durmasını sağladılar. E, nereye kadar böyle? Sonunda da dolar da fırladı faiz de.

Yeni konular

Geri
Yukarı