14 yasinda kolum nasil?

Long head bölgeni büyütürken, estetikliğini kaybetmemek için lateral head bölgesini de çalışmalısın. Gelelim soruna, spor genetik işidir. Tricepsin bicepsine göre küçük olabilir veya gelişmeyebilir. Ancak triceps dediğimiz bölge çok büyük bir bölgedir. Ben triceps çalışmaya başlamadan önce kolum 38-39cm geliyordu. Şu an 41Cm'lerde geziyor. 2-3 belki 5cm bile fark edebilir. Ne kadar doğru çalıştığına ve genetiğine bağlı.

Kısacası ben her yeri eşit çalışayım yani? Önerileriniz için tekrardan teşekkür ederim.

Kolun ince ama dolu. Yaşıtın kızları rahat etkilersin.

Evet ince olmasını sevmiyorum böylede iyi gibi kızları etkilemek gibi bir amacımda yok.

Kısacası ben her yeri eşit çalışayım yani? Önerileriniz için tekrardan teşekkür ederim.
Eğer kollarına abanıp, göğüs ve omuz gününü geçersen kolların büyüyecek, omuz ve göğüs gelişmediği için omuzların dar ve sıska görüneceksin. Bacak çalışmaz isen, deadlift, bench ve ayaktan güç alınan tüm hareketlerde yeterli performansı sergileyemez, testo salınımını doğru gerçekleştiremezsin. Sırt çalışmaz isen kanatların büyümez, belini kalın gösterir. Her bölge birbiri ile bağlantılı.

Eğer kollarına abanıp, göğüs ve omuz gününü geçersen kolların büyüyecek, omuz ve göğüs gelişmediği için omuzların dar ve sıska görüneceksin. Bacak çalışmaz isen, deadlift, bench ve ayaktan güç alınan tüm hareketlerde yeterli performansı sergileyemez, testo salınımını doğru gerçekleştiremezsin. Sırt çalışmaz isen kanatların büyümez, belini kalın gösterir. Heryer birbiri ile bağlantılı.

Bacağımı hiç çalışmıyordum bundan sonra çalışacağım teşekkür ederim.

Bacağımı hiç çalışmıyordum bundan sonra çalışacağım teşekkür ederim.
Bacak vücudun yapı taşıdır. Dumbell curl'ü yaparken bacaktan güç alırsın mesela. Shoulder press yaparken bacaklardan büyük orandan destek alırsın. Bacak çalıştıkça gücün de artar. İnşaat temelsiz, vücut bacaksız olmaz dostum :). İyi sporlar, basmaya devam.

Bu 14 yaşında olsun ben erkekliğimi bırakmaz isem adam değilim bu kadar büyük konuşuyorum. Ben 16 yaşıma geldim daha o kadar olmadı kollarım spor yapmama rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı