14 yaşında para kazanmak için tavsiyeler

dksişm

Centipat
Biraz önce YouTube ile ilgili konu açmıştım, YouTube üzerinden şansımı deneyeceğim ayrıca dayım otelini yaptırınca yanına çalışmaya gideceğim. YouTube şans işi fakat dayımın yanından kesin bir gelirim olacak. Bunlara ekstra olarak ne önerirsiniz bu yaşta? Adobe Photoshop'ta yetenekliydim fakat 6 ay önce crack kullandığım için sildim. Oyunları zaten asla crack kullanmadım fakat bu tarz programlar her ay biraz fazla ücret talep ettiğinden crack indirmiştim artık sildim ve asla crack kullanmam. Eğer ücretsiz fakat güzel bir Photoshop uygulaması biliyorsanız tavsiyelere açığım. Onun dışında başka neler önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Link kısaltarak para kazanma. Twitter'da gündemde bir hashtagin altına bedava Spotify-Netflix diyorsun. Yönlendirmeyi o sitenin satın alma bölümüne ayarlıyorsun. Onlar birkaç saniye harici bir şey kaybetmiyor (linke girmeleri bile hata) ama sen 20 kuruş civarı kazanıyorsun tıklama başına. :D

Link kısaltarak para kazanma. Twitter'da gündemde bir hashtagin altına bedava Spotify-Netflix diyorsun. Yönlendirmeyi o sitenin satın alma bölümüne ayarlıyorsun. Onlar birkaç saniye harici bir şey kaybetmiyor (linke girmeleri bile hata) ama sen 20 kuruş civarı kazanıyorsun tıklama başına. :D
Peki link kısatmak için hangi siteyi tavsiye ederisiniz?

Peki link kısatmak için hangi siteyi tavsiye ederisiniz?

Hocam kesinlikle TR link tavsiye ederim. (konuyu hortlattım kusura bakmayın.)Çok iyi kazandırıyor. Onu istemezseniz arama yapılarak (Google'den, Firefox'dan, operadan) belirli görevlerde yazan kelimeleri aratıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Ben bu şekilde yapıyorum. Örnek =swagbucks

Yeni konular

Geri
Yukarı