14 Yaşında Para Kazanmak

Hocam termos alıp çay sat, en basitinden limonata sat.
Berberde de çalışabilirsin. Bakkal varsa bakkal çırağı olup mahallenin apartmanlarına ekmek götürürsün vs.

Yok o kadar ucuz olmaz. Mesela internetten Key alır 10-20 TL'ye, formata 40 TL ister. Ben öyle yapıyorum internetten 10 TL'ye Key al, formata 40 TL iste 30 TL cebinde. Hem crack olmuyor kul hakkınada girmiyorsun.👍

1000 TL'lik bir ürünü 10 TL'ye nasıl aldığını zannediyorsun. O Key'lerden gelen gelir Microsoft'un cebine girmiyor. Kodları patlatan Hacker'lara gidiyor. Yanı kul hakkına girersin.

1000 TL'lik bir ürünü 10 TL'ye nasıl aldığını zannediyorsun. O Key'lerden gelen gelir Microsoft'un cebine girmiyor. Kodları patlatan Hacker'lara gidiyor. Yanı kul hakkına girersin.

Crack mi yapayım hocam. En azından cebimden para çıkıyor. KMSpico kullanmaktansa bunu yaparım daha iyi. Eminim ki buradaki herkes bir Key'e 1000 TL vermiyordur.

Crack mi yapayım hocam. En azından cebimden para çıkıyor. KMSpico kullanmaktansa bunu yaparım daha iyi. Eminim ki buradaki herkes bir Key'e 1000 TL vermiyordur.

Geçenlerde bir format daha attım. O zaman Key bulamadım (yani alamadım bir sıkıntı oldu ) atacağım şahısa “abi ben Key bulamadım bunu demo şeklinde kullan bir sıkıntı çıkmaz” dedim. Adam KMS ile crack yap dedi. Bende olmaz abi korsan mı kullanmak istiyorsun dedim. Adam paramı vermedi. İstersem gidip KMS ile crack yapabilirdim. Ama olmaz. Şimdi bana belki linç gelecek ama yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı