14 yaşında para nasıl kazanılır?

Veinss

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 14 yaşındayım ve ailem laptop vs. almıyor. Ben de kendim kendi paramı biriktirip almaya karar verdim. İnternet üzerinden para kazanabileceğim bir yer var mı? Amacım yüksek meblağ bir para almak değil haftalık 60-70 bir şey alsam yeter okul harçılığım da var.

Merhaba arkadaşlar, ben 14 yaşındayım ve ailem laptop vs. almıyor. Ben de kendim kendi paramı biriktirip almaya karar verdim. İnternet üzerinden para kazanabileceğim bir yer var mı? Amacım yüksek meblağ bir para almak değil haftalık 60-70 bir şey alsam yeter okul harçılığım da var.
Ben okul harçlığımı 1 yıl biriktirerek 1000 tl para yapmıstım sende öyle biriktirebilirsin.

Devlet bursluluk sınavı İOKBS'ye baktın mı? Aylık 660 lira veriyorlar şu an. Her 6 ayda bir zamlanıyor.

Ben okul harçlığımı 1 yıl biriktirerek 1000 tl para yapmıstım sende öyle biriktirebilirsin.
dostum bilgisayar almaktan bahsediyorum açıkçası istediğim laptopu almaya kalkışsam 18 yılımı harcarım belki 30 yıl

Devlet bursluluk sınavı İOKBS'ye baktın mı? Aylık 660 lira veriyorlar şu an. Her 6 ayda bir zamlanıyor.
Kardeşim o sınavı kazandı sanırım evde 2 kişi devletten bursluluk alamıyormuş bende ondan katılmadım

dostum bilgisayar almaktan bahsediyorum açıkçası istediğim laptopu almaya kalkışsam 18 yılımı harcarım belki 30 yıl

Kardeşim o sınavı kazandı sanırım evde 2 kişi devletten bursluluk alamıyormuş bende ondan katılmadım
Hocam öyle bir şey duymadım. Şu an 9. sınıfım. 5'te kazandım. 4 senedir alıyorum. Ama araştırın bir sorun bence çok iyi bir fırsat. Kaçıncı sınıfsınız?

Hayır hocam aynı anda 2 kişi faydalanabiliyor girin bir şansınızı deneyin derim.
Evet bende öyle bir durum duymamıştım.

Ben sadece okul harçlığı ile biriktirdiğimi söyledim. Sanayide çalışarak 7000 tl para biriktirdim 6 ayda.

Ben zaten o sınava 1 kez girmiştim çok iyi bir puan alamamıştım sonra pes ettim onun dışında söyleyeceğiniz bir şey var mı?
Böyle düzenli bir gelir elde edemediğiniz sürece destek almadan bu şartlarda laptop almak çok zor. En ucuz ofis laptopları bile 7-8 binden başlıyor.

Geri
Yukarı