14 yaşında para nasıl kazanılır?

Aslında internetten para kazanmak mümkün fakat emek istiyor örneğin Rusya'ya veya farklı ülkelere Minecraft plugin satışından aylık minimum 500 TL çıkarırsın en kötü ihtimalle bu işin şirket pazarına üye bir arkadaş dolar kazanıyor yatırımcılardan dolarla ödenek alıyor bir ev geçindirecek para kazanıyor.

YouTube'da belirli bir emek verip kazanabilirsiniz. Abimin 30 k abonesi vardı izlenmesi 30 - 100k arasıydı aylık 700 - 1000 TL arası geliyordu. Ama biraz emek istiyor.

Hocam o "biraz"ı arttıralım. Ben de öylesine YouTube'a başladım. Profesyonel falan değilim fakat 12 dakikalık basit bir oyun videosunun editiyle 2 saat falan uğraşıyordum. Çünkü kayıt mecburen 2-3 saat oluyordu. Fakat doğru ve izlenecek bir tür bulunursa çok daha kolay olur.

Anladım eskiden şey oluyormuş galiba dilekçe vererek staja bir sene erken başlayabiliyormuşsun.
Sanırım öyle bir şey yok ya olsaydı söylerlerdi

Aslında internetten para kazanmak mümkün fakat emek istiyor örneğin Rusya'ya veya farklı ülkelere Minecraft plugin satışından aylık minimum 500 TL çıkarırsın en kötü ihtimalle bu işin şirket pazarına üye bir arkadaş dolar kazanıyor yatırımcılardan dolarla ödenek alıyor bir ev geçindirecek para kazanıyor.
Hocam dediğiniz şey tam olarak nasil yapiliyor videosu var mı?

Geri
Yukarı