140-160 bin liraya hangi otomobil alınır?

Sıfır demiş adam Toyota corolla yazmış ya. Nerde 140a sıfır corolla göstersene bana. Konuya gelirsek ikinci el bakmanızı tavsiye ederim bu fiyata sıfır araç kalmadı. B segmenti clio, corsa veya daha modelsiz polo bakabilirsiniz. C segmenti hb focus, golf tercih edilebilir.

Şu gelecek olan 1.0 turbolu Egea'nın fiyatını da merak etmiyor değilim. Egea ile Clio'nun dış tasarımları çok hoşuma gidiyor. Ama Egea'nın için çok kötü duruyor, sırf bu yüzden bile Clio düşünülebilir. Yalıtım konusunda ise hiçbir fikrim yok. 3 silindirli Clio biraz sesli çalışıyor diyorlar. En iyisi test sürüşü gibi...

Çok bir ses de çıkmıyor, ayrıca tek rakamlı silindirler güzel ses verir tabi bu hacimde olabildiğince :). Egeayı kullanma fırsatım oldu uzun yolda 650km civarı araba hiç güven vermiyor, fiyat performans olarak alınabilir ama keyifli denebilecek bir araç değil zannımca. Yalıtım konusunda ise ikisinden de çok bir şey beklemeyin. Tercihim 130hp clio olurdu, hem seri hem şık hem ufak her yere gir çık ve yeni renkleri bana çok hoş geliyor. Gerçi bu fiyata bu motor seçeneği kalmadı sanırım ama farklı motor seçenekleri ile clio alınır.

Çok bir ses de çıkmıyor, ayrıca tek rakamlı silindirler güzel ses verir tabi bu hacimde olabildiğince :). Egeayı kullanma fırsatım oldu uzun yolda 650km civarı araba hiç güven vermiyor, fiyat performans olarak alınabilir ama keyifli denebilecek bir araç değil zannımca. Yalıtım konusunda ise ikisinden de çok bir şey beklemeyin. Tercihim 130hp clio olurdu, hem seri hem şık hem ufak her yere gir çık ve yeni renkleri bana çok hoş geliyor. Gerçi bu fiyata bu motor seçeneği kalmadı sanırım ama farklı motor seçenekleri ile clio alınır.
Ben de en boş paket Clio'ya çok yakın fikirdeyim. Ama bu Egea'da gelecek olan 1.0 turbolu aracın fiyatı da uygun olursa beni yine kararsız bırakır. :D

Arkadaş 6 aydır öneri konusu açıyor, aldığı araba yok. Daha kaç kere dememiz gerekiyor sana?

Sıfır alacaksan ve aile araba olacaksa Egea. Aile arabası olmayacaksa, hatchback istiyorsan Clio alırsın. 2. el olarak da bulabileceğin arabalar belli.

Arkadaş 6 aydır öneri konusu açıyor, aldığı araba yok. Daha kaç kere dememiz gerekiyor sana?

Sıfır alacaksan ve aile araba olacaksa egea. Aile arabası olmayacaksa, hatchback istiyorsan Clio alırsın. 2. el olarak da bulabileceğin arabalar belli.

Arkadaş troll galiba hadi bu işten hiç anlamadın babana sor illaki bir yakının vardır ona sor.

Geri
Yukarı