140 günde YKS sayısal alanda 30 bin sıralama yapılabilir mi?

15 18 saat demedim günde 30 35 saat çalışmalı dedim ya da 48 50 saat biraz daha abart. 17 saat ayakta kalan biri için 10 12 saat ders çalışmak şaşırtıcı olmaz. Kısa sürede başarı istiyorsa bu sürelere çıkması gerekiyor psikolojisi kaldırır kaldıramaz kendi tercihi olur sonuç olarak 50 günde çok rahat bir şekilde 30 netleri görebilir konu buydu zaten ve haklıyım. Ayrıca kişinin psikolojisinin neyi kaldırıp kaldırmayacağını bilemezsin. Ben 140 günde günde 13 saat ders çalışıp 80k sonuç almak için çalışırdım psikolojim bunu kaldırır ve sonuçları için yapardım onun da kendi insiyatifi. Kısaca 50 günde fule çekebilir.
Yani günde 8 saat çalışsam 4 ünü mata ayırsam 200 saat ediyor, kamplar toplasan 80-100 saat sürüyor ya da sürmüyor, soru çözümünede 100 den fazla saat kalıyor günde 2 saat soru çözsem bile süre yetiyor. Bence de 50 gün mantıksal olarak yeterli bir süre .

Yani günde 8 saat çalışsam 4 ünü mata ayırsam 200 saat ediyor, kamplar toplasan 80-100 saat sürüyor ya da sürmüyor, soru çözümünede 100 den fazla saat kalıyor günde 2 saat soru çözsem bile süre yetiyor. Bence de 50 gün mantıksal olarak yeterli bir süre .
Bu program hoşuma gitmedi ama kendine hitap ediyorsa yapabilirsin dostum bol şans.

Bu program hoşuma gitmedi ama kendine hitap ediyorsa yapabilirsin dostum bol şans.
Matematiğin yetişebileceğini söylemekti amacım, böyle çalışmıyorum genel olarak programlı çalışan biri değilim , paragraf-problemle başlar ondan sonra canım ne isterse ona çalışırım genelde , kendimi bir programa hapsetmek canımı sıkıyor sadece bir süre belli bir dersten uzak kalmamaya göre çalışırım mesela canım pazartesi ve salı günü sadece fizik, kimya, mat istedi çarşambaya net eklerim biyolojiyi.

Matematiğin yetişebileceğini söylemekti amacım, böyle çalışmıyorum genel olarak programlı çalışan biri değilim , paragraf-problemle başlar ondan sonra canım ne isterse ona çalışırım genelde , kendimi bir programa hapsetmek canımı sıkıyor sadece bir süre belli bir dersten uzak kalmamaya göre çalışırım mesela canım pazartesi ve salı günü sadece fizik, kimya, mat istedi çarşambaya net eklerim biyolojiyi.
bazı konular diğer konuların içinde de olduğu için zararlı olabilir bu ama sen bilirsin anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı