YKS sayısalda son 190 günde 180.000 sıralama yapılabilir mi?

Ugucema

Centipat
Daha fazla  
Sınava ortalama 190 gün kaldı evde kendim çalışacağım sınavdan beri hiç çalışmıyorum. TYT'de ortalama 50-60 net arası yapıyorum fen kısmı olmadan. Kalan sürede konular yetişir mi, 180 bin yapılır mı? 6-7 saat çalışabilirim. Ocak başına kadar TYT feni halledip kalan sürede sadece AYT'ye odaklanmayı düşünüyorum. TYT kısmını sadece branş denemesi ve normal denemelerle götürmeyi planlıyorum. AYT matematik netlerimde 10-12 civarında. AYT fen kısımı da 6 civarlarında. Cevaplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahat yapılır, planlarını gerçekleştirirsen tabii. Fen hariç 50-60 fena değil 180k isteyen biri için. Çalışmaya devam, AYT netin artmalı.

Daha fazlada yaparsın ben ayt kimyayı 3 hafta çalışmayla 11 doğru bırakmıştım özellikle ayt hızlı halledilebiliyor.

Rahat yapılır, planlarını gerçekleştirirsen tabii. Fen hariç 50-60 fena değil 180k isteyen biri için. Çalışmaya devam, AYT netin artmalı.

@azkeskin TYT matematik sınavdan sınava değişiyor 16-20 arasında geliyor genelde Türkçe 27 civarında geliyor tek ekseğim TYT fen ve AYT koçluk alarak planlı bir şekilde kalan sürede yetişebiliceğini düşünüyorum.

Daha fazlada yaparsın ben AYT kimyayı 3 hafta çalışmayla 11 doğru bırakmıştım özellikle AYT hızlı halledilebiliyor.

Bende kimya hiç yok AYT TYT ikisi de yok direk sıfırdan nasıl bir çalışma şekli önerirsiniz.

@azkeskin TYT matematik sınavdan sınava değişiyor 16-20 arasında geliyor genelde Türkçe 27 civarında geliyor tek ekseğim TYT fen ve AYT koçluk alarak planlı bir şekilde kalan sürede yetişebiliceğini düşünüyorum.

Bende kimya hiç yok AYT TYT ikisi de yok direk sıfırdan nasıl bir çalışma şekli önerirsiniz.

Çalışma şekli hakkında yorum yapamam çünkü benim hiçbir çalışma planım vs. yoktu. YouTube üzerinden Kimyacı Gülçin Hoca'yı izleyerek üstünüde kolaydan zora doğru giden soru bankalarını çözdüm sınava yakın zamanlarda ise deneme çözdüm.

Koçluğa falan gerek yok, konu konu planını oluştur. Youtube'dan güzel kanalları bulup halledersin. Onun dışında da kitap ve deneme çözersin. Mezunda evden çalışarak say 7k yapmıştım, fazla zor değil.

Geri
Yukarı