140 TL i7 950 için İkinci El Soğutucu Önerisi

Hangi soğutucudan bahsettiğine bağlı. Üstteki çin malı 90 MM fanlı soğutucular gibiyse tavsiye etmem hem düşük performanslı hem çok gürültülü çalışır.
Snowman marka. Sanırsam çin markasıdır fakat önceki soğutucum da Snowman' idi ve gayet memnundum açıkçası. Kasamda hiç fan yok ve i7 950 kullanıyorum ayrıca OC yapmıştım ve yinede performanslıydı, 70 dereceden fazla gördüğümü
hatırlamıyorum. Ses vardı biraz fakat kulaklık taktığımda sesi gelmiyordu.

Ayakları kırılan Fanın fotoğrafını ve kırılan kısmı gösterecek fotoğraflar eklersen belki sadece kırılan kısmı çok daha ucuza alabileceğiniz araştırmalar yapabiliriz. İstersen bir ekle onları da. Kullandığın soğutucunun link' i varsa oda olur. Ancak kırılan parçayı belirtirsen çok daha iyi olur madem memnundun sıfırdan bir soğutucu almaktansa kırılan parçanın yenisini alman daha mantıklı olabilir 5-10 TL ye çıkabilirsin işin içinden. Kalan para da senin olur.

Ayakları kırılan Fanın fotoğrafını ve kırılan kısmı gösterecek fotoğraflar eklersen belki sadece kırılan kısmı çok daha ucuza alabileceğiniz araştırmalar yapabiliriz. İstersen bir ekle onları da. Kullandığın soğutucunun link' i varsa oda olur. Ancak kırılan parçayı belirtirsen çok daha iyi olur madem memnundun sıfırdan bir soğutucu almaktansa kırılan parçanın yenisini alman daha mantıklı olabilir 5-10 TL ye çıkabilirsin işin içinden. Kalan para da senin olur.
Kusura bakmayın şimdi gördüm mesajınızı, bildirim gelmiyor nedense.
Kırmızıyla işaretlediğim yerlerde o poşetin içindeki ayak gibi olan şeylerden vardı kaybettim maalesef.
Screenshot_20190320-194243_sahibindencom.jpeg
20190320_194152.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı