140 TL i7 950 için İkinci El Soğutucu Önerisi

benkimimbilmem

Hectopat
Merhabalar, 2. el bir soğutucu arıyorum, maksimum bütçem 140 TL. İşlemcim i7 950, 120W TDP'ye sahip fakat 1 ay içerisinde X5660 işlemcisine geçeceğim ve hatırladığım kadarıyla onun TDP'si daha düşük. Şu an işlemcimi 3.8 OC ile kullanıyorum, buna göre öneri yaparsanız sevinirim. Ayrıca 1-2 tane ilan baktım Akasa Venom, Hyper 212 LED gibi modeller var bunlar iyi midir? İşlemcim 65 dereceyi çok geçsin istemiyorum en fazla 70.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni işlemciye geçene kadar bu ürünlerde elinize ulaşmış olur bence. ALSEYE en çok satan 3 firmadan birisidir aliexpress.com da. Bu ürünleri yeni kullanıcı kuponu alarak 3$ indirimle ala bilirsiniz.

Kargo fiyatlarına da bakın. Tüm mallar da kargo ücretsiz değil.

i7 950 130W TDP değerine sahip ve X5660 ise 90W TDP değerine sahip. 90W TDP her şekilde soğutulmaya müsaittir. Önemli olan i7 950' yi soğutabilmek.

i7 950 130W TDP değerine sahip ve X5660 ise 90W TDP değerine sahip. 90W TDP her şekilde soğutulmaya müsaittir. Önemli olan i7 950' yi soğutabilmek.
Şuan elimde soğutucu var, hatta kullanıyordum bunu fakat montaj aparatı gibi bir şey var onun ayakları kırıldı. O yüzden şuan kullanamıyorum onu ve satacağım. Çokta memnundum halbuki ve çok güzel soğutuyordu i7 950'yi.

Yeni işlemciye geçene kadar bu ürünlerde elinize ulaşmış olur bence. ALSEYE en çok satan 3 firmadan birisidir aliexpress.com da. Bu ürünleri yeni kullanıcı kuponu alarak 3$ indirimle ala bilirsiniz.

Kargo fiyatlarına da bakın. Tüm mallar da kargo ücretsiz değil.
Şuan elimde zaten i7 950 var fakat soğutucunun ayakları kırıldı bu yüzden kullanamıyorum o yüzden yeni soğutucu arıyorum. 1 ay sonra alacağım x5660 işlemcisini ve gelmesinide 1 ay sayarsak yaza anca.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı