1400-1600 TL Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana AMD işlemcili AMD radeon 7870 kullanan her şeyi tam bir Pc toplar mısınız ? Ve fiyat 1400-1600 civarı olabilir mi ? Çok ama çok cahilim maalesef buda bunları gerektiriyor... :(

Kardeşim kurduğum intel güzeldi .
Haklısınız ama AMD işlemci daha iyi olur diye düşünüyorum bide bu ekran kartı... Sizin kurduğunuz sistem aklıma yattı fakat çok çekirdekli ve 7870 ekran kartlı bir pc daha iyi olur diye düşündüm.

İntel performans olarak her zaman daha iyidir. İstiyorsan buda kanıtı :) Intel Core i3 4130 vs AMD FX 6300

Hey hey, dur orda bakalım. AMD FX 6300 tam bir F/P ürünü. i3 ile karşılaştırma. CPUboss gibi fanboy sitelerinden test almayın diyoruz her gün, her saat. Hala düşünemiyorsanız, bilemem.Arkadaşın bu sistemle ne yapacağı önemli, burada intel ile amd'yi karşılaştırmadan önce, arkadaşın ne amaçla bir sistem toplayacağı daha önemli.

Haklısınız ama AMD işlemci daha iyi olur diye düşünüyorum bide bu ekran kartı... Sizin kurduğunuz sistem aklıma yattı fakat çok çekirdekli ve 7870 ekran kartlı bir pc daha iyi olur diye düşündüm.
Amd'nin eski tarafları çok elektrik yemesi . İntel hem daha az enerji yiyor hem daha çok performans veriyor. Ekran kartı ise 750 ti en güncel kartlardan biri . 7870 eski bir karttır . Bu yüzden 750 ti daha performanslıdır.
Hey hey, dur orda bakalım. AMD FX 6300 tam bir F/P ürünü. i3 ile karşılaştırma. CPUboss gibi fanboy sitelerinden test almayın diyoruz her gün, her saat. Hala düşünemiyorsanız, bilemem.Arkadaşın bu sistemle ne yapacağı önemli, burada intel ile amd'yi karşılaştırmadan önce, arkadaşın ne amaçla bir sistem toplayacağı daha önemli.
Herkesin fikri kendine.  
O zaman işlemci ve anakartı değiştirip amd yapabilirsin . Ama kasayı yenilemen gerekebilir.

Amd'nin eski tarafları çok elektrik yemesi . İntel hem daha az enerji yiyor hem daha çok performans veriyor. Ekran kartı ise 750 ti en güncel kartlardan biri . 7870 eski bir karttır . Bu yüzden 750 ti daha performanslıdır.

Emin olma o kadar, HD7870 her ne kadar eski bir kart olsa da, GTX 750Ti yanına bile yaklaşamaz onun. Buyrun:

AnandTech | Bench - GPU14

7870 daha eski bir kart diye daha az performanslı mı oluyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı