1400 TL'ye kadar Wireless mouse önerisi

Yaratıyor. 63'ten 55'e 48'e 45'e dülenler bile fark ediyor.

Anladım hocam. Kullandığım 2. hafif fare olduğu için 100gr 60gr arasındaki farkın keskinliğini biliyorum ama bu kadar az gram farkında bu kadar hissiyat farkı olduğunu bilmiyordum. Teşekkür ederim.

Model D- Wireless DeathAdder V2 Pro karşısında ağırlık hariç tercih edilebilecek bir model değil. Kullanıcısı olarak söylüyorum. Dav2'ye kıyasla belki bir tık Shape'den dolayı rahat tutuşu olabilir ama birçok konuda dav2 ile kıyaslanamaz düzeyde. Malzeme kalitesi noktasında da tıpkı diğer hafif fareler gibi narin. Gene de alınmaz bir fare değil.
Hocam ben de sizin fareyi almayı düşünüyorum deneyimleriniz nasıl? Alınır mı sizce?

Hocam ben de sizin fareyi almayı düşünüyorum deneyimleriniz nasıl? Alınır mı sizce?

İncelemem var ona bakabilirsiniz hocam. Genel anlamda memnunum kendisinden. Sadece malzeme kalitesi bir tık üzdü. O da biraz benden kaynaklı. Fareyi sert kullanan birisiyim genelde. Şu an sadece kasanın bazı noktalarında baskı yapınca falan ses var. Bir de sağ ve sol tıklama tuşları sallayınca ses çıkarıyor. Eğer narin kullanırım ben derseniz alabilirsiniz. Bütçe arttırabilirseniz dav2 Pro daha iyi bir tercih olacaktır ama 18gram kadar daha ağır kendisi.

Buyurun bu da incelemem.

İncelemem var ona bakabilirsiniz hocam. Genel anlamda memnunum kendisinden. Sadece malzeme kalitesi bir tık üzdü. O da biraz benden kaynaklı. Fareyi sert kullanan birisiyim genelde. Şu an sadece kasanın bazı noktalarında baskı yapınca falan ses var. Bir de sağ ve sol tıklama tuşları sallayınca ses çıkarıyor. Eğer narin kullanırım ben derseniz alabilirsiniz. Bütçe arttırabilirseniz dav2 Pro daha iyi bir tercih olacaktır ama 18gram kadar daha ağır kendisi.

Buyurun bu da incelemem.
3 4 saat önce 899 liradan satılıyordu. Bir ihtimal yine girer.

3 4 saat önce 899 liradan satılıyordu. Bir ihtimal yine girer.

900 lira mı? Cidden bedava bu fare için. O fiyata Rampage Fury Z gibi fareler varken kesinlikle alınır.

Hocam model D- Wireless kullanıyorum 70 gram. 18gramın ciddi bir fark yaratacağını düşünmüyorum. Ama dediğiniz gibi hafiflik önemliyse çok iyi bir tercih değil.

18gr bence ciddi bir fark yaratır. 5gr farkı bile anlarsınız. Bu sizi rahatsız eder veya etmez onu söylemiyorum ancak farkı anlarsınız.

Geri
Yukarı