14000 TL Gaming Laptop önerisi

Bütçe
12000-14000
Yurtdışı olur evet.

2070 li omen ile aradaki fark 3-3.5k civarında. Beni biraz zorlar bu durum, 100% değecek mi?

Güzel tavsiyeler için tekrar çok teşekkürler arkadaşlar. Omen'in fiyatının 10.500 e düşmesiyle diğer seçenekleri tamamen eledim. Biraz da attıklarınızı incelediğimde ihtiyaç fazlası olabileceğini düşündüm. 7/24 oyun oynamıyorum, her şeyi ultra da oynayayım gibi takıntılarım da yok. O yüzden paramı cebimde tutup yola Omen By Hp 15-EK0006NT core i7 10750h notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Omen By Hp 15-EK0006NT kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al. ile devam edeceğim :)

ps: 10.500 fiyatın sebebi bir tanıdığım almanyada hp anlaşmalı satıcısı.

Refurbished ürün bu, teknolojik aletlerde asla önermem Refurb ürün ben.

@Egemen Aşan
15 veren 20'yi de verir 20'yi veren 25'i de verir. Sen 3060 ekran kartlı modellere bak. Hey Allah'ım ya. MSI Alpha çok iyi sistem. Uzun süre idare eder seni. Yurt dışı tavsiye etmiyorum, klavye ve garanti sıkıntıları çıkıyor.
Refurbished ürün bu, teknolojik aletlerde asla önermem Refurb ürün ben.
Kesinlikle. Feleğin çemberinden geçen sistemleri yenileme ayağına iteliyorlar. Sıkıntı çıkmayanları da var ama o paraya sıfır alınması gerekli.

@Egemen Aşan
15 veren 20'yi de verir 20'yi veren 25'i de verir. Sen 3060 ekran kartlı modellere bak. Hey Allah'ım ya. MSI Alpha çok iyi sistem. Uzun süre idare eder seni. Yurt dışı tavsiye etmiyorum, klavye ve garanti sıkıntıları çıkıyor.

Kesinlikle. Feleğin çemberinden geçen sistemleri yenileme ayağına iteliyorlar. Sıkıntı çıkmayanları da var ama o paraya sıfır alınması gerekli.
aradaki 800-900 tl ye değer mi msi? omenden daha mı iyi sistemi?

Yeni konular

Geri
Yukarı