14000 TL laptop almak vs masaüstü almak

Narqo

Decapat
Makaleler
2
Merhaba, 14000 TL bütçe ile yeni bir bilgisayar ya da laptop almak istiyorum ama birkaç sıkıntı var. Monitörüm eski ve yeni masaüstü bilgisayar girisleriyle uymuyor. Bunun için bir çözüm var mı? Laptop alayım diyorum donanım düşük oluyor en baba laptopla bile en fazla 3 sene oyun oynanıyor. Monitör alayım desem masaya sığmıyor ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör için dönüştürücü alabilirsiniz fakat Hz'i düşük olduğu için özellikle CS:GO, Valorant gibi oyunlarda darboğaz yaşayabilirsiniz. 14000 TL bütçeniz varken masaüstü alın derim.

Merhaba, 14000 TL bütçe ile yeni bir bilgisayar ya da laptop almak istiyorum ama birkaç sıkıntı var. Monitörüm eski ve yeni masaüstü bilgisayar girisleriyle uymuyor. Bunun için bir çözüm var mı? Laptop alayım diyorum donanım düşük oluyor en baba laptopla bile en fazla 3 sene oyun oynanıyor. Monitör alayım desem masaya sığmıyor ne yapmalıyım?

Şöyle söyleyeyim birkaç durumu göz önüne alarak kararını ver en temel nedenlere deyineyim.
Laptop; aga üniversite okuyacağım için ileride lazım olur hem istediğim yerde hem oynarım hem işimi halladerim vs.
masaüstü; hem oyun oynayayım hem okulda ödev falan verdikleri zaman işimide görür, güçlü bir ekran ksrtı olursa yarın öbür gün 1 tane daha ekran kartı ekleyip mininge falanda atılabilirim vs.
(masa işine gelecek olursak monitörü 24inch alıp idare edebilirsin.)😁😁

Yeni konular

Geri
Yukarı