14000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
12.000-14.000₺

bilbobagy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi akşamlar. 10 yıldır kullandığım bilgisayarım artık işimi göremez oldu. Bir yükseltme yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. 10 yıldır da piyasadan uzağım gelişmelerden uzağım diyebilirim. 12-14.000₺ arası pişman olmayacağım 10 sene olmasa da bir süre beni idare edebilecek bir laptop önerisi lazım. Nedenleriyle önerirseniz çok sevinirim. Eğer kullanmakta olduğunuz ürünler varsa kullanım detaylarını da paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlık oldu sanırım konuyu açan ben değilim :) . Acaba stoklardan dolayı mı bu kadar pahalı? Yoksa normalde de bu civarlarda mıydı?

Bütçe aşıp bunu almanızı öneririm.

Eğer aşamazsanız 3000 serisi laptoplar için stok bekleyin.

Hem bütçe aşamayıp, hem de beklemek istemiyorsanız;

Bütçe aşıp bunu almanızı öneririm.

Eğer aşamazsanız 3000 serisi laptoplar için stok bekleyin.

Hem bütçe aşamayıp, hem de beklemek istemiyorsanız;

İkisi de eşit güçte. Fenix daha mantıklı hocam.

Merhaba herkese iyi akşamlar. 10 yıldır kullandığım bilgisayarım artık işimi göremez oldu. Bir yükseltme yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. 10 yıldır da piyasadan uzağım gelişmelerden uzağım diyebilirim. 12-14.000₺ arası pişman olmayacağım 10 sene olmasa da bir süre beni idare edebilecek bir laptop önerisi lazım. Nedenleriyle önerirseniz çok sevinirim. Eğer kullanmakta olduğunuz ürünler varsa kullanım detaylarını da paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler iyi günler.

Bu işinizi görür.

Geri
Yukarı