14000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
12.000-14.000₺
Anladım hocam ama şu an bilgisayarım yok elimde ve sırf bu yüzden projemi bitiremedim. Daha fazla beklemeye tahammülüm kalmadı maalesef. Maksimum 1 hafta daha bekleyebilirim.

O zaman risk almak isterseniz Monster alın ama risk istemem diyorsanız Fenix alın.
Buraya da bakınız;

Ben de anlamadım sadece kafam daha çok karıştı.
Benim önerimi size kısaca söyleyeyim. Bekleme şansınız varsa bekleyip yeni Legion 5'lere göz atın. Bekleme şansınız yoksa yurtdışı mümkünse GE75 Raider, değilse T7 V19.7 bakabilirsiniz. Legion 5 ürünü takip edin 11.000 civarlarına düşüyor.

Merhaba herkese iyi akşamlar. 10 yıldır kullandığım bilgisayarım artık işimi göremez oldu. Bir yükseltme yapmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. 10 yıldır da piyasadan uzağım gelişmelerden uzağım diyebilirim. 12-14.000₺ arası pişman olmayacağım 10 sene olmasa da bir süre beni idare edebilecek bir laptop önerisi lazım. Nedenleriyle önerirseniz çok sevinirim. Eğer kullanmakta olduğunuz ürünler varsa kullanım detaylarını da paylaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler iyi günler.

ASUS ROG STRIX G15 öneririm veya G17.

Sanırım bir hata olmuş ürün tükendi gösteriyor sepetimden de silinmiş şanssızlıklar daha satın almadan başladı.
Alpha 15'e dönsek ekstra 8 RAM alsak kaybımız ne olur?

Zaten bütçen 14 bin TL ise al 8GB ram daha bir de ssd al keyfine bak.

Geri
Yukarı