14000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
12.000-14.000₺
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Her modelin bazı kötü "batch"leri oluyor. GE75 hem malzeme kalitesi olsun, hem ekranı, hemde konfigürasyonu olsun çok iyi bir laptop. GE75 varken GF65 almak en büyük yanlış seçim olur.
RTX 30 almak her türlü daha mantıklıdır.

RTX 30 almak her türlü daha mantıklıdır.
Bu video ve konu atmaların sonu gelmez. Ve bu 1070li model, eski bir laptop. Demeye çalıştığım şey GE75 varken ne GF65 alınır nede Monster. Yeni serileri beklemek daha iyi olur ilk mesajımdada dediğim gibi. Konuyu uzatmaya gerek yok.

Bu video ve konu atmaların sonu gelmez. Ve bu 1070li model, eski bir laptop. Demeye çalıştığım şey GE75 varken ne GF65 alınır nede Monster. Yeni serileri beklemek daha iyi olur ilk mesajımdada dediğim gibi. Konuyu uzatmaya gerek yok.
Yeni serileri beklemeyi ben söylemiştim. Siz inatla GE75 diyip duruyorsunuz. TUF serisini bekleyin ya da Monster alın dedim ben. Ki 14 bin TLye MSI RTX 30 u bulmanız imkansız. Kibar yoluyla böyle söylüyorum. Ya bir kaç ay bekleyip ASUS modellerinden alacak konu sahibi, ya da Monster RTX 3060 Max-P ve 10875H.

Bekleme şansınız varsa bekleyin, beklemem diyorsanız altta attığımı alabilirsiniz. Beklerseniz Legion 5 Pro tarzı bir cihaz alabilirsiniz
Gördüğünüz gibi ben söylemişim, siz daha sonradan söylemişsiniz. Benden önce diğer arkdaşlarda söylemiş. GE75 Monster'dan daha iyi, herşey ekran kartı değil, burada anlamayacak ne var?

Gördüğünüz gibi ben söylemişim, siz daha sonradan söylemişsiniz. Benden önce diğer arkdaşlarda söylemiş. GE75 Monster'dan daha iyi, herşey ekran kartı değil, burada anlamayacak ne var?
Legion dediğin model daha dünyada bile çıkmadı. Nasıl bir şey olacağı belli bile değil. Asus modelleri ön siparişe çıktı ve bitti %95 i.

Legion dediğin model daha dünyada bile çıkmadı. Nasıl bir şey olacağı belli bile değil. Asus modelleri ön siparişe çıktı ve bitti %95 i.
Önsiparişe çıkıp bitmeyen laptop yok neredeyse. Legion geçen sene TUF'un kaç gömlek üstüydü. Bu senede öyle olacaktır diye tahmin ediyorum. Siz hala tartışmayı devam ettiriyorsunuz, siz tavsiyenizi yaptınız, ben tavsiyemi yaptım. Konu sahibi istediğine karar verir.

Şu an bu fiyattaki MSI laptoplar 65W gücünde yani 2060 super/2070 gücünde. Biraz beklersen yeni modeller gelecek.

Anladım hocam ama şu an bilgisayarım yok elimde ve sırf bu yüzden projemi bitiremedim. Daha fazla beklemeye tahammülüm kalmadı maalesef. Maksimum 1 hafta daha bekleyebilirim.

Geri
Yukarı