1400TL bütçeye ekipman önerileri

EldrithG

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Mousepad hariç kulaklık, klayve ve mouse alacağım. Hepsi dahil 1400TL bütçem var. Ne önerirsiniz?

Bir işinize yarayacağını düşünmüyorum ama bilginize mousepad: Steelseries QcK Edge Large.

Farklı sitelerden satın aldığınızda daha uyguna denk gelecektir.

Dosya Ekleri

• 14.PNG
    14.PNG
    34,5 KB · Görüntüleme: 68
Arctis 5'e 700 TL verenin alnından öperim. Bence bu çok daha iyi oldu.
MH751, Arctis 5'ten daha iyi ve daha ucuz bir kulaklık.
Farklı sitelerde 500 TL. Sırf kötülemek için en pahalı yerlerden bakmanızda cabası.
Cooler Master MH751, Arctis 5'den iyi falan değil. Mikrofon kalitesi berbat. 550 TL'lik kulaklıkta USB girişi bile yok. Hatta yazılım desteği sınırlı.

Klavye olarak ASUS ROG Flare alabilirsiniz.
Klavyenin size sunduğu ekstra bir avantaj yok fakat kulaklık öyle değil. Bu mouse da size ek getiriler sunuyor.
Mekanik olması güzel bir özellik ve anti-ghosting gibi yardımcı şeyler dahada iyi yapıyor.

@Spotter Ben onu sana hitaben yazmadım, İtopya'dan 700 TL'ye önermiş üstteki arkadaş ona yazdım. Yalan da değil Arctis 5'in indirimsiz halinden daha ucuz.

İki kulaklığı da denedim hiçbir yönden Arctis 5 daha iyi değil. Ayrıca MH751'in mikrofon kalitesi Arctis 5'den daha iyi, ses kartlı modele bakarak bunu anlayabilirsin kulaklık olarak aynılar. USB çıkışını bir artı zanneden Steelseries fanboyuna laf anlatabileceğimi hiç sanmıyorum.

@Spotter Ben onu sana hitaben yazmadım, İtopya'dan 700 TL'ye önermiş üstteki arkadaş ona yazdım.

İki kulaklığı da denedim hiçbir yönden Arctis 5 daha iyi değil. Ayrıca MH751'in mikrofon kalitesi Arctis 5'den daha iyi, ses kartlı modele bakarak bunu anlayabilirsin kulaklık olarak aynılar. USB çıkışını bir artı zanneden Steelseries fanboyuna laf anlatabileceğimi hiç sanmıyorum.
Ben fanboy değilim ve USB çıkışı yazılım açısından daha iyi destek demek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı