144-165 Hz 1440P monitör tavsiyesi

Bütçe
~3500
Hocam neden sizce? Gamepower çöp. Merdiven altı üretim sonra marka basma.
katılıyorum bir tane oyuncu faresi vardı aliexpresste markasız olanını bulmuştum 3 dolara :D :D
Bunlar sırf ayakçığı farklı olduğu için fiyatları farklı değil heralde. Çok merak ettim her şeyi aynı gözüküyor bir tanesi düz ekran onun dışında göremedim bir şey.

Ahhh fanboylar ahh. Bari ürünün inceleme videosuna bakınız. Özelliklerine bakınız. Ürünü markasına göre değil modeline göre yargılayınız.
Fanboy mu olduk şimdi. Markanın fiyat-performans adı altında ne kadar kalitesiz ürünleri olduğunu hepimiz biliyoruz. 400-500 liraya sattıkları o mekanik klavyeler a101 ve bim e haftada bir gelen klavyelerle aynı.

Hocam kullandınız mı Allah aşkına?
Bu modeli kullanmadım ama markayı kullanan arkadaşlarım var. Kullanan arkadaşlarım da memnun. Onların evine gidip ben de deneyimledim ve bende ürünleri sevdim. Donanım Arşivinin videosunu inceleyebilirsiniz. Bir arkadaşım alacak bu monitörü sıkıntı çıkmazsa 1-2 güne. Eğer unutmazsam aldıktan 1 ay yada 2 hafta falan sonra yazarım buraya arkadaşımın düşüncelerini.
Monitör Adı: GamePower Intense X60.
Fanboy mu olduk şimdi. Markanın fiyat-performans adı altında ne kadar kalitesiz ürünleri olduğunu hepimiz biliyoruz. 400-500 liraya sattıkları o mekanik klavyeler a101 ve bim e haftada bir gelen klavyelerle aynı.
Her ürün aynı değildir. Tamam gidin siz 3500-4000 TL lik ürünlerinizi :)

Bu modeli kullanmadım ama markayı kullanan arkadaşlarım var. Kullanan arkadaşlarım da memnun. Onların evine gidip ben de deneyimledim ve bende ürünleri sevdim. Donanım Arşivinin videosunu inceleyebilirsiniz. Bir arkadaşım alacak bu monitörü sıkıntı çıkmazsa 1-2 güne. Eğer unutmazsam aldıktan 1 ay yada 2 hafta falan sonra yazarım buraya arkadaşımın düşüncelerini.
Monitör Adı: GamePower Intense X60.

Her ürün aynı değildir. Tamam gidin siz 3500-4000 TL lik ürünlerinizi :)
E yani tabii ki öyle yapacağız.

Geri
Yukarı