144/165hz 1ms 1080p monitör tavsiyesi

Bütçe biraz zorlanabilir ise;

Ama aşamam diyorsanız;

Bütçe biraz zorlanabilir ise;

Ama aşamam diyorsanız;

Bu iki ürünü atmanızın sebebi deneyimden mi yoksa video vb. yerleri referans alarak mı paylaştınız?

Bu iki ürünü atmanızın sebebi deneyimden mi yoksa video vb. yerleri referans alarak mı paylaştınız?

F/P olarak attım. ASUS'ta bazı şikayetler vardı fakat LG de bu şikayetleri duymadım. Her ürünü kullanmamız mümkün değil. Forumdaki tecrübeli insanların yorumları ya da YouTube videoları ile öneride bulunurum.

bende bunu önereyim. dün siparişini verdim henüz elime ulaşmadı ama araştırmalarıma göre bu fiyat bandında iyi bir monitör.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçem maksimum 3500₺.

aradığım özellikler;
-IPS ekran.
-144-165Hz
-1ms mümkünse GtG

Nit değeri vs. ortalama olabilir.

Bende bunu önereyim. Dün siparişini verdim henüz elime ulaşmadı ama araştırmalarıma göre bu fiyat bandında iyi bir monitör.

Ben de bu monitörden sipariş verdim bugün geldi, bu fiyat aralığında IPS panel olması ve asansör özelliğiyle birlikte öne arkaya eğme özelliği olması bile almak için yeterli sebepler, ışık sızması olayı şans işi biraz ama bana gelende neredeyse çok azdı, zaten her IPS modelde bir miktar ışık sızması olur.

Ben de bu monitörden sipariş verdim bugün geldi, bu fiyat aralığında IPS panel olması ve asansör özelliğiyle birlikte öne arkaya eğme özelliği olması bile almak için yeterli sebepler, ışık sızması olayı şans işi biraz ama bana gelende neredeyse çok azdı, zaten her IPS modelde bir miktar ışık sızması olur.
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Işık sızmasının çok fazla olacağını sanmıyorum hocam. IPS bir monitörde muhakkak olacaktır ama bu modelde ülkemizde çok fazla deneyimleyen yok ama yurt dışında yapılan incelemelere baktığımda çok fazla ışık sızmasına maruz kalındığını görmedim ölü piksel sorunu yaşayan sayısı da çok az. Benim korkum tamamen şans işi olan ve her monitörde denk gelinebilecek ölü piksel. Artık onu da cihaz gelince bakıp göreceğiz.

bende bunu önereyim. dün siparişini verdim henüz elime ulaşmadı ama araştırmalarıma göre bu fiyat bandında iyi bir monitör.

Wled demiş nasıldır acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı