144 Hz 1 ms 1080p Monitör Tavsiyesi

1060 6GB ekran kartıyla AOC G2460PG kullanıyorum. Sonuna kadar tavsiye ederim. 1800₺'ye almıştım. Şimdiki fiyatını hak eder mi bilemiyorum ama technopatın incelemesine bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1060 6GB ekran kartıyla AOC G2460PG kullanıyorum. Sonuna kadar tavsiye ederim. 1800₺'ye almıştım. Şimdiki fiyatını hak eder mi bilemiyorum ama technopatın incelemesine bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama hdmi desteği yok o kötü olmuş bu modelde.

Dostum bizzat vatana gidip 144 hz monitör almış biri olarak şunu söylemeliyim ki AOC bu işte bir dünya markası samsung kesinlikle daha kaliteli ama ''OYUN'' için tasarlanmış bir monitör varsa oda AOC'tur.Renk uyumu sıcaklığı ve gerçekten oyunun içine sokan bir havası var

AOC144hz

1594 tl

Galiba Gsync destekli monitöre yöneldim. Çünkü sistemim buna elverişli ve Gsync monitör kullanan arkadaşlarım çok farklı deneyim yaşadıklarını söylediler. @Aveyron tavsiye ettiğin AOC G2460PG monitör ilk Gsync modellerden. İçerisindeki modülün teknolojisi ve güncelliğini tam bilemiyorum. Yeni Gsync modülleri çıkmış olabilir. Mesela ram hızı veya işlem birimi değişmiş olabilir. Malzeme kalitesi pek iyi gelmedi bana ayrıca 3 yıl önceki monitör olması da biraz soğuttu açıkçası. Bu fiyata alınabilecek başka modeller de olabilir. Kısacası monitör olarak ayrı bir tarafa yöneldim ve biraz kampanya indirim bekleyeceğim. Cevap veren herkesin emeğine sağlık. Herkesin yorumu değerli benim için. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı