144 Hz 1ms Monitör Tavsiyesi

Merhaba,
MSI monitörü aldım. Beklediğimden daha güzel çıktı ama 1 sorun var bir türlü çözemiyorum. Sol yukarıda 144 yazıyor. Siyah tema beyaz yazı ile. Bunu nasıl kaldırabilirim ?
Bilen varsa bana destek olabilir mi ?

Teşekkürler,

Merhaba,
MSI monitörü aldım. Beklediğimden daha güzel çıktı ama 1 sorun var bir türlü çözemiyorum. Sol yukarıda 144 yazıyor. Siyah tema beyaz yazı ile. Bunu nasıl kaldırabilirim ?
Bilen varsa bana destek olabilir mi ?

Teşekkürler,

Işık sızması ve ghosting var mı?

Denedin mi hocam?
Denedim hocam. Hiçbir sorun yok. Tavsiye ediyorum. Gözümün alışması biraz sürdü ama renklerin doygunluğu konusunda biraz şüphelerim var. Ama görüntü kalitesi güzel. Eski kullandığım 75 hz monitörlerde renkler daha canlıydı. Belki ondan garip geliyor olabilir.

Denedim hocam. Hiçbir sorun yok. Tavsiye ediyorum. Gözümün alışması biraz sürdü ama renklerin doygunluğu konusunda biraz şüphelerim var. Ama görüntü kalitesi güzel. Eski kullandığım 75 hz monitörlerde renkler daha canlıydı. Belki ondan garip geliyor olabilir.

Anladım hocam MSI almış bulundum hayırlısı olsun sana da. :)

Her hangi bir sorunu yok. Gerekli kontroller yapıldı. Güvenle alabilirsin.

Hocam bende ışık sızması ve ghosting var aldım ama ghosting dediğim mesela PES oynarken kale vuruşundan sonra topun arkasından hafif bir iz olduğunu görebiliyorum. Testufo sitesinden de gördüm bunu. Siz testufodan baktınız mı ghosting için iz kalma durumuna?
O yorumların çoğu dilden dile atlayan yorumlar. O "var herhalde diyor" onu duyan da " onda o varmış diyor" derken böyle böyle oluyor kronik bir durum yok.

Bende G24C4 var MSI'ın ghosting olması normal mi yoksa servise göndermeli miyim yeni aldım? Sizin modelde var mı testufodan baktınız mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı