144 Hz Curved monitör alınır mı?

alikan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar 1600 TL butcem var 144 Hz monitor istiyorum. 1050 Ti ekran kartim var. Genelde CS:GO, PUBG, COD oynuyorum. Curved ekran alinir mi? Monitor tavsiyesi yaparsaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan 1050 Tİ varsa yapacak bir şey yok ileriye dönük olarak alırsınız ileride ekran kartı yükseltirseniz o zaman verim almış olacaksınız zaten monitör çok sık değişen bir parça değil. CS GO tarzı oyunlarda zaten rahat o FPS' lere ulaşırsınız ağır oyunlar da normal akıcılığında oynarsınız.

Şuan 1050 Tİ varsa yapacak bir şey yok ileriye dönük olarak alırsınız ileride ekran kartı yükseltirseniz o zaman verim almış olacaksınız zaten monitör çok sık değişen bir parça değil. CS GO tarzı oyunlarda zaten rahat o FPS' lere ulaşırsınız ağır oyunlar da normal akıcılığında oynarsınız.
Tesekkurler benim amacimda o ilerde ekran kartini yukseltmek onerdigin bi model var mi peki

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı