144 Hz diye alınanmonitör 165 Hz çıktı

Aydınlanmamış karanlık bir mevzu daha.

Bu monitörü alıp da 144'te kullansa bile oyun içi 165 zorlaması ve görüntünün kötü olması...
Rampage'ye güvenip bileşen alınırsa böyle saçmalıklar gözükebilir. Hem bu forumda hem diğer forumlarda konusu açıldı bunun DP ile bağlanıyorsan 165 gözüküyor ama eğer onu seçersen allak bullak oluyor 60Hz'den de kötü şekilde kullanıyorsun paneli. O yüzden kendi O.C'suz stok hali 144'ü kullanmak daha sağlıklı.
Böyle bir şeyi ilk defa sizden duydum. Neden daha iyisi varken 144Hz kullansın ki.

165 hz alıp 144 hz gelse ozaman nolcaktı almanyada oto yedek parça işinde çalışıyorum

geçen ay müşteriye 40 € ürün gönderileceğine 1.300€ başka bir parça göndermişler adam 2 gün sonra mail atmış bu benim siparişim değil diye biraz dürüst olun birşey kaybetmesiniz.

165 Hz alıp 144 Hz gelse o zaman nolacaktı Almanya'da oto yedek parça işinde çalışıyorum.

Geçen ay müşteriye 40 € ürün gönderileceğine 1.300€ başka bir parça göndermişler adam 2 gün sonra mail atmış bu benim siparişim değil diye biraz dürüst olun bir şey kaybetmesiniz.

Söylediğiniz ülke genel olarak ekonomik olarak kalkınmış bir ülke ama Türkiye maalesef ekonomik açıdan bir buhran yaşadığından insanlar her şeyi kar görüyor.

Kardeşim benim bak seni aydinlatayim. Öyle birsey bilmeden dürüstlük dersi veren almanci kardeşimize bakma sen. Şuan piyasada 144hz satilan tüm marka monitorler bu sekilde zaten. 144hz hdmi baglantisi 165hz dp baglantisi var. Hicbir hata yok acer den vievsonic e kadar 144 tum monitorler bu sekilde üretilmiş. Icin rahat olsun gülegüle kullan.

165 hz alıp 144 hz gelse ozaman nolcaktı almanyada oto yedek parça işinde çalışıyorum

geçen ay müşteriye 40 € ürün gönderileceğine 1.300€ başka bir parça göndermişler adam 2 gün sonra mail atmış bu benim siparişim değil diye biraz dürüst olun birşey kaybetmesiniz.
Ama 40 Euro ile 1300 Euro arasında çok fark var ve bende bunun bana yanlışlıkla gönderildiğini düşünmüyorum üstte ki arkadaşın dediği gibi olabilir.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı