144 Hz diye alınanmonitör 165 Hz çıktı

Bende 2005 model kare monitör var. Heryerde 60 Hz gösteriyor monitörü ama ayarlarda 75 Hz kullanıyoruz yıllardır.

Bende 2005 model kare monitör var. Heryerde 60 Hz gösteriyor monitörü ama ayarlarda 75 Hz kullanıyoruz yıllardır.
Monitör hâlâ nasıl çalışıyor, buna şaşkınım. 17 senesini doldurmuş. 18'e gidiyor monitör. Ben de 1 sene önce alınan tabletin görüntü kalitesinin garanti bitimine yaklaşırken düşmesini konuşayım.

Monitör hâlâ nasıl çalışıyor, buna şaşkınım. 17 senesini doldurmuş. 18'e gidiyor monitör. Ben de 1 sene önce alınan tabletin görüntü kalitesinin garanti bitimine yaklaşırken düşmesini konuşayım.

Hala canavar gibi onunla beraber 2005'te topladığım sistem de aktif durumda. Eski donanımlar daha sağlam sanırım. :D

Athlon 64 X2 5500+ Işlemcili 256mb Ram sistemim hala duruyor hocam. :)
Pinball, Solitaire de kasmıyor ama zengin metin belgesi kasıyor. :D O da HDD rahat 15 yıllık ondan.

Geri
Yukarı