144 Hz IPS monitör önerisi

Hocam bunun benim attığım Acer monitörden farkı nedir? 200 tl fazla fiyatı var sonuçta ve bu satıcı bir tane bile ölü piksel çıksa iade kabul ediyor mu?

Bakıyorum şu an hocam geri dönüş yapıcam.
Attığınız 13 MS değerine sahip ve kullananlar ısınmadan dolayı renklerin bozulduğunu söylüyorlar. Bence benim attığım kalite olarak biraz daha iyi ve sorunsuz bir model. Bütçeyi arttırma durumunuz var mı? 1800-1900tl civarı.

Gönderdiğiniz Acer modelde hdr yok galiba çünkü 250candela gösteriyor bide Asus vg249q bakmanızı tavsiye ederim

@Dreamy Bull hocam sizin attığınız monitör en uygun fiyatlı olarak şu linkte sanırım.

Bu monitörde benim görebildiğim kadarıyla tek eksik yanı hoparlörü olmaması. 1500 civarından yukarıya çıkamam 1800 küsürler falan çok fazla benim için. Bu monitörü siz kullandınız mı?

@Dreamy Bull hocam sizin attığınız monitör en uygun fiyatlı olarak şu linkte sanırım.

Bu monitörde benim görebildiğim kadarıyla tek eksik yanı hoparlörü olmaması. 1500 civarından yukarıya çıkamam 1800 küsürler falan çok fazla benim için. Bu monitörü siz kullandınız mı?
Kullanmadım ama kullananlar memnun değiller yazdığım gibi. Bunu almanızı öneririm.

Kullanmadım ama kullananlar memnun değiller yazdığım gibi. Bunu almanızı öneririm.
Hocam benim konuya açtığım monitörle olan farkına öyle söylemiştiniz. Bunu almanızı öneririm diyerek RG241'in akakçe linkini gönderdiniz.
Bunu almanızı öneririm.
Benim attığım da onunla aynı değil iyice karıştı her şey 3 Acer monitörden bahsediyoruz şu an :)

Yeni konular

Geri
Yukarı