144 Hz Monitör ile 144 FPS Altında Sorun Olur mu?

Hocam şimdi gtx1070 almışız 60hz olur mu ya
Soruyu soran arkadaşın GTX970 i var. GTX 1070 için ise ben olsam 2k monitör alırım 60 hz olsa bile. Benim öncelikli düşüncem çözünürlük.Bu arada monitörlerinizi overclock edip 60 hz den 75 hz e kadar çıkarabilirsiniz.Ben tv mi 75 hz e çıkardım mesela ama dikkatli olun sizin ki desteklemeyebilir yavaş yavaş artırın çok zorlamayın.

Her yıl teknoloji gelişiyor ve bilgisayar parçalarında değişen en son şeylerden biri monitörlerden biri. Ben kendim GTX 1060 ile 144 Hz monitör kullanıyorum şuana kadar ne yırtılma hissettim ne de başka bir kötü yan. Ben ileriye dönük olması için monitörümü 144 Hz aldım ve iyi bir seçim yaptığını düşünüyorum. Monitör sayesinde FPS oyunlarında 1-0 öne geçerek başlıyorsun. G-SYNC bana kalırsa çok gerekli bir teknoloji değil ama sen bilirsin.

Bana bunu soyleyin oyun oynuyiruz elbet fps olsun vs tutupta profesyonel degiliz gizluk kullanan bir adamim ben 144hz olsun göz sagligi icin teknolojisi olsun cok onemli ise demek istedigim gsync da olsun

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı