144 Hz monitör önerisi

Bu üç monitörü düşünüyorum. Sorunsuz ya da minimum sorunlu monitör istiyorum. Ghosting, ışık sızması, ölü pixel bunlarla uğraşmak istemiyorum. Hangi monitöre baksam illaki bir sorunu çıkıyor. Ayrıca rekabetçi çoğunluklu oyunlar oynadığım için tepkime süresi de iyi olmalı. IPS ve 24 inch olması tercihim. Aklımdaki monitörler:

LG'ye gtg 1 ms olduğu için daha sıcak bakıyorum ama diğer modeller de öneriliyor genelde.
LG olan bende var gayet güzel hiç sıkıntısı yok.

VA panelli monitörler sorunlu oluyor diye duymuştum.

LG tepkime süresi olarak AOC modelden daha iyi. AOC fiyatının daha uygun olmasıyla düşündürtüyor beni ama LG alacağım sanırım.

ViewSonic hakkında bilgisi olan var mı? Diğer önerilen modellere göre artısı eksisi nedir?

ViewSonic'e bulaşma eğer bütçen varsa LG'yi al geç fazla düşünme en kaliteli 144Hz modellerinden bir tanesi o

Başka bir sorunu var mı monitörün? Rekabetçi oyunlar oynuyorsan gecikme nasıl ve önerir misin monitörü?
Şöyle söyleyeyim monitörümdeki tek canımı sıkan nokta malzeme kalitesi, plastiği cidden berbat sağlam değil. Özellikle tuşları kürdan gibi kırılacakmış hissiyatı yaratıyor şu an. Ama teknik özellikleri bakımından memnunum monitörün. Rekabetçi oyunlarda bence iş görüyor.

VA panelli monitörler sorunlu oluyor diye duymuştum.

LG tepkime süresi olarak AOC modelden daha iyi. AOC fiyatının daha uygun olmasıyla düşündürtüyor beni ama LG alacağım sanırım.

Viewsonic hakkında bilgisi olan var mı? Diğer önerilen modellere göre artısı eksisi nedir?
hocam her türlü bir yerden bu fiyata açık vermek gerekiyor dört dörtlük monitör bulmak zor ama dediğim gibi 165hz olması iyi tarafı zaten bu fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı