144 Hz monitörün 60Hz çalışması

@Sechura DP ( Display Port) standarttır yani bir sıkıntı olmaz al kullan. Yalnız HDMI üzerinden 144 HZ alınıyor olmazı lazım. Ben mi yanlış biliyorum. Yoksa Asus'un bir özelliği mi? o_O

Son düzenleyen: Moderatör:
@Sechura DP ( Display Port) standarttır yani bir sıkıntı olmaz al kullan. Yalnız HDMI üzerinden 144 HZ alınıyor olmazı lazım. Ben mi yanlış biliyorum. Yoksa Asus' un bir özelliği mi? o_O

İlginiz için teşekkürler öncelikle. HDMI üzerinden 60Hz den yukarı alamadım. DP kablo gelene kadar DVI ile idare edeceğim. Monitör işime çok yaradı. Performans artışı ve akıcılık hissediyorum. Birde Vatan bilgisayara fatura bilgilerini yolladım. Warhammer Dawn of War 3 diye oyunu ücretsiz almak için. Asus'un böyle bir kampanyası varmış. Oyuna baktım 179 TL değerinde yeni bir oyun. İnşallah onuda alacaz. :D

İlginiz için teşekkürler öncelikle. HDMI üzerinden 60Hz den yukarı alamadım. DP kablo gelene kadar DVI ile idare edeceğim. Monitör işime çok yaradı. Performans artışı ve akıcılık hissediyorum. Birde Vatan bilgisayara fatura bilgilerini yolladım. Warhammer Dawn of War 3 diye oyunu ücretsiz almak için. Asus'un böyle bir kampanyası varmış. Oyuna baktım 179 TL değerinde yeni bir oyun. İnşallah onuda alacaz. :D
Sevindim, HDMI kablosu konusunda bahsettiğim gibi pek emin değilim. Güzel sonuçlar almanızı temenni ederim. :) Ancak her ne olursa olsun Display port daha iyi bir seçim.(y)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı