144 Hz sistemde Valorant akıcı değil

emirylmzr

Kilopat
Merhaba, 200 FPS civarı aldığım halde oyunum YouTube'da izlediğim Valorant videoları veya Twitch yayınları gibi akıcı değil. Monitörüm 144 Hz. Görüntü ayalarımdada 144 Hz seçili, sorun nerede anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Oyunun görüntü ayarları kısmında çözünürlüğü belirlerken 1920*1080(144Hz) seçeneğinin seçildiğinden emin olun. Bazı sistemlerde oyun 60Hz ayarlamak isteyenler için o seçenekte de kalmış olabilir.

Merhaba, 200 FPS civarı aldığım halde oyunum YouTube'da izlediğim Valorant videoları veya Twitch yayınları gibi akıcı değil. Monitörüm 144 Hz. Görüntü ayalarımdada 144 Hz seçili, sorun nerede anlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Sadece akıcılık problemi mi, yoksa drop, görüntüde yırtılma gibi problemler oluyor mu?

Sadece akıcılık problemi mi, yoksa drop, görüntüde yırtılma gibi problemler oluyor mu?

Bende de bu sorunlar var 165 Hz monitör var fakat CS:GO'da sanki 30 FPS gibi oyun akmıyor mousemda lag var input lag mermiler yavaş gidiyor gibi oyun hiç akıcı değil ve FPS düşmesi var sürekli görüntüdede yırtılma yok fakat akıcılık olmadığı için net bir görüntüde olmuyor oyunda bir bilgin vardır diye yazdım.
BIOSTAR H410M-H anakart.
i3 10100F.
INNO3D 1660 Super ekran kartı.
16 GB Crucial RAM 2666 MHz CL 15 (3000 MHz fakat işlemci yüzünden 2666MHz'de çalışıyor)
Aigo PSU GameGaraj PSU'su markası aigo galiba 650W.
XLR CS 3030 M.2 SSD 500 GB.

Yeni konular

Geri
Yukarı