144 Hz ve 100 FPS kasma sorunu

ekinbs

Centipat
Yeni 144Hz monitör aldım. R3 2300X, RX 570, 8 GB 3000MHz RAM kullanıyorum Rainbow oynarken ne zaman FPS 100 küsurlara düşse kasma başlıyor ve gözle çok net görülebilir fark edilebilir bir kasma bunun bir çözümü var mı insanlara bakıyorum 144Hz monitörde 75 FPS oynuyor benden daha akıcı.

Buyuk ihtimal Freesync in yarattigi sikintidir. Adrenalin yazilimindan da gelismis senkronizasyon ve anti lag seceneklerinin kapali oldugundan emin ol

çok sağol hemen deniyorum :)

Tamam sorun belli oldu, DDU ile safe modda temiz kurulum yapacaksin. 20.2.2 recommended adrenalin surumunu indir. Site icerisinde DDU yu arat rehberler var nasil yapacaginin
Tamam sorun belli oldu, DDU ile safe modda temiz kurulum yapacaksin. 20.2.2 recommended adrenalin surumunu indir. Site icerisinde DDU'yu arat rehberler var nasil yapacaginin.

Dediğin programı indirip temizle ve yeniden başlat yaptım şu an bilgisayarımın görüntü ayarları ve ekran kartı ayarları mahvolmuş durumda Max 64Hz alabiliyorum ki görüntü ayarlarına girdiğimde sadece 64Hz seçeneği var görüntü kalitesi bozuldu yanlışmıyorsam 30FPS kullanıyorum bilgisayarı ne yapmam lazım şimdi format attım ama hala düzelmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı