1440p 75Hz vs. 1080p 144Hz monitör seçimi

Bütçe
4000
Cevabı yanlış yazmışım, LG için söyledim, LG iade süresindeyken Gigabyte indirimdeydi alamadım

27 masama büyük gelir, 24 bile büyük geliyor bana

Onada ayrı üzüldüm akşam saat 23; 00 de bir arkadaşım tavsiye etti 2 saat sonra indirim bitiyor dedi hemen ödedim aldım sabah 5 bin olmuş

Gigabyte monitör indirim geleceğini düşünmüyorum. İndirimli fiyatı bu.
İlk indirime girdiğinde web üzerinden 3800 liraya satılırken, mağzalarında 3100 liraya satılıyordu. Bir umut bekliyorum

Daha alamadım indirim bekliyorum Gigabyte'ın fiyatı düşmezse 2k 75hz monitörlere bakacam.

İlk indirime girdiğinde web üzerinden 3800 liraya satılırken, mağzalarında 3100 liraya satılıyordu. Bir umut bekliyorum.

Daha alamadım indirim bekliyorum Gigabyte'ın fiyatı düşmezse 2K 75Hz monitörlere bakacağım.

FPS oyunları oynuyorsan 2K 75 Hz gerek yok. Gigabyte'ın alternatifleri var AOC veya Lenovo alınabilir.

Onada ayrı üzüldüm akşam saat 23; 00 de bir arkadaşım tavsiye etti 2 saat sonra indirim bitiyor dedi hemen ödedim aldım sabah 5 bin olmuş
Valla hocam yapacak birşey yok, diğer yandan mağzadan da birine aldırabilirim mağzada şuan 3600 lira ama Erzurumda olduğumdan kargocuların parçalamadan getirebileceğine inanmıyorum.

Vallahi hocam yapacak bir şey yok, diğer yandan mağzadan da birine aldırabilirim mağzada şu an 3600 lira ama Erzurum'da olduğumdan kargocuların parçalamadan getirebileceğine inanmıyorum.

Benimki İstanbul'dan Kayseri'ye geldi 3 günde tek parça halinde geldi kurdum çalıştı biraz inançlı olmakda fayda var :)

Yeni konular

Geri
Yukarı