1440P High Ayarlar vs 1080P Ultra Ayarlar

Bahuda

Decapat
RTX 2060 almayı düşünüyorum da 2K monitör alırsam ileride, RTX2060 oyunları 1440P Ultra oynatamadığında ayarları düşürürsem nasıl gözükür diye merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 2060 almayı düşünüyorum da 2K monitör alırsam ileride, RTX2060 oyunları 1440P Ultra oynatamadığında ayarları düşürürsem nasıl gözükür diye merak ediyorum.
Bana göre Medium ayar ve üstü oynarsa yeterli. Low ayarlar baya kötü gözüküyor. Ultra ayar takıntın yoksa sıkıntı yaşamazsın.

Şöyle diyim, eğer 2 yıl sonra 2K'dan 1080p'ye çözünürlüğü düşürürsen; görüntü bir 1080p monitörden daha kötü görünür. Eğer çözünürlük düşürmeyecekseniz, medium 60 FPS'ye kadar yolu var.

Şöyle diyim, eğer 2 yıl sonra 2K'dan 1080p'ye çözünürlüğü düşürürsen; görüntü bir 1080p monitörden daha kötü görünür. Eğer çözünürlük düşürmeyecekseniz, medium 60 FPS'ye kadar yolu var.
Çözünürlük düşürmeden de netlik sağlayabilir miyim medium high ayarlarda?

Çözünürlük düşürmeden de netlik sağlayabilir miyim medium-high ayarlarda?
Tabii ki de High'da oyananacak diye bir şey yok. Zaten 2K'daki Medium ayarlar, 1080p'deki medium'dan çok daha iyi ve net gösterecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı