1440p için 6600XT vs 6700XT arasındaki fiyat farkına değer mi?

Evet karışık ayarlarda oynamak yeterli benim için.
Az önce kontrol ettim rdr2'de ultra ayarlarda 7.5gb vram kullanarak 30fps veriyor mesela. Ama hardware unboxed optimized settingste 60fps oynarsınız mesela. Fsr olayına da bel bağlıyorum biraz 3 sene sonra bir oyunu mediumda açıp fsr açsanız 60fps alır ve vramde sorun yaşamazsınız gibime geliyor.

Az önce kontrol ettim rdr2'de ultra ayarlarda 7.5gb vram kullanarak 30fps veriyor mesela. Ama hardware unboxed optimized settingste 60fps oynarsınız mesela. Fsr olayına da bel bağlıyorum biraz 3 sene sonra bir oyunu mediumda açıp fsr açsanız 60fps alır ve vramde sorun yaşamazsınız gibime geliyor.
HUB Optimize ayarlar ile 70-90 arası FPS alınıyor 1440p'de.

1440p'yi 1080p'ye bulanıklığı önleyerek downscale etmenin yolu var mı? Belki onu da düşünebilirim ileride.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video kino hocamızınmış bir de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video kino hocamızınmış bir de.
Aslında Elden Ring ile bir denemek lazım, şu an piyasada optimizasyon özürlüsü başka bir oyun yok. Onda sıkıntı çıkarmazsa 2K baya götürür derim.
RSR ile nasıl oluyor şu an? 1080p'den 1440p'ye upscale şeklinde hiç test ettiniz mi, bulanıklık oluyor mu?
Olsa da öyle abartılı olmuyor. En azından 2K gibi oynuyorsunuz. Tabi ki native kadar iyi olmaz ancak dediğim gibi kötü değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı