1440x900 Monitor ile GTA 5 ve BF4 Oynama

Marshall123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bende ASUS vh196 adlı monitor var. Çözünürlüğü 1440x900.
Sistem toplayacağım. GTX960 ekran kartı ve i5 4460 işlemci. Diğer bileşenleri de alınca bütçem doluyor ve monitore para kalmıyor.
Bu monitorle eğlenceli bir şekilde GTA V ve BF 4 oynayabilir miyim?

Arkadaşım 1440x900 monitörde bence gayet iyi bir çözünürlük lakin benim monitörümün çözünürlğüde aynıdır.
(LG flatron wide 75 hz 21'')
Gayet net bence ekran boyutunu 3 4 inç büyütmeyi düşünmüyosan yenisini almana gerek bile yok.

GTX 960 ve FX-6100 ile dediğin oyunları oynamaktayım. 1440x900 çözünürlük eski fakat grafiksel olarak çok da rahatsız etmiyor. Witcher 3 oynadım aynı çözünürlükte, açıkçası gayet de güzel geldi bana. Planlarım arasında yeni bir monitör almak vardı ama baktım ki boşa masraftan başka bir şey olmayacak benim için. Çok sıkıldım mı salonda ki TV'ye bağlıyorum 1080p ordan oynuyorum. Yani illa biraz daha canlı olsun demiyorsan gerek bile yok arkadaşım. Yani oyunundan eğlenceni alırsın sen hiç merak etme.

Şahsen COD serisini, Watch Dogs, BF4, GTA 4, FC3 tarzındaki oyunları 1360x768 de bitirdim. Markası KTC diye bir marka. Control Panelden 1400x900 çözünürlülüğüne alabiliyorum. Fakat benim monitörümün orjinal sabit çözünürlüğü 900p 'ye göre 768p daha net gösteriyor. Gayet güzel ve eğlenceli. Ben 768p kullanıyorum. Bütçe yoksa alınmamasının bir sakıncası yok. Bütçe varsa alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı