GTA 5'i 1080P TV ile Oynama

GTA 5 gibi bir oyunu televizyonda rahatça oynayabilirsin. Ekran kartı Msi GTX 750 Ti, anakart H81M-P33, kasa Deep Cool Tesseract, güç kaynağı Zalman ZM500, işlemci İ5 4460(biraz zorlayıp bunu almalısın), RAM Kingston HyperX Savage 1600 MHZ CL9 8 GB RAM. Bu sistemi almalısın. Ayrıca GTX 750 Ti GTA 5'i High ayarlarda oynatabilir. Very High ayarları görmezsin. Kablosuz klavye mouse seti almalısın. O güç kaynağını ve kasayı kullanmanı tavsiye etmem, aşırı akım gelince tüm sistemi yakabilirsin ve kaliteli bir PSU'ya benzemiyor.

1) Kablosuz klavye mouse seti almalısın.
2) 4k senin için o ekran kartıyla hayal. Yani sen HD oynamaya bak.
3)İşlemcini i5 4460 yaparsan gta5 oynayabilirsin ama o sistemi almak yerine bence ps4 alman daha mantıklı ve daha uzun ömürlü olacaktır.

GTA 5 gibi bir oyunu televizyonda rahatça oynayabilirsin. Ekran kartı Msi GTX 750 Ti, anakart H81M-P33, kasa Deep Cool Tesseract, güç kaynağı Zalman ZM500, işlemci İ5 4460(biraz zorlayıp bunu almalısın), RAM Kingston HyperX Savage 1600 MHZ CL9 8 GB RAM. Bu sistemi almalısın. Ayrıca GTX 750 Ti GTA 5'i High ayarlarda oynatabilir. Very High ayarları görmezsin. Kablosuz klavye mouse seti almalısın. O güç kaynağını ve kasayı kullanmanı tavsiye etmem, aşırı akım gelince tüm sistemi yakabilirsin ve kaliteli bir PSU'ya benzemiyor.
Hocam işlemciyi aldım bile. TV'de kablosuz klavye mouse ile mi öneriyorsunuz yoksa Xbox Controller ile mi?
PSU yu 400W'lık olanından alıcam. Hocam bu 400W lık olanı beni 1 sene götürür mü? Götürürse zaten güncellerim.

Zaten ekipmanları aldıysan ve 400W almakta ısrarcıysan neden konu açıyorsun?
Hocam ekipmanları almadım. 400W almakta ısrarcılıktan değil hocam uygunluktan diyorum. Sizin dediğiniz sistem beni çok aşıyor. Şuanki bile aşıyor da zorla halledicem yani. Sadece İ3 4130 u ve 7200RPM HardDiski aldım. Bu sistemi anca ayarladım yani.

1) Kablosuz klavye mouse seti almalısın.
2) 4k senin için o ekran kartıyla hayal. Yani sen HD oynamaya bak.
3)İşlemcini i5 4460 yaparsan gta5 oynayabilirsin ama o sistemi almak yerine bence ps4 alman daha mantıklı ve daha uzun ömürlü olacaktır.
Dediğiniz doğru hocam da PS4'ün oyunları pahalı ve TV de oynayacağım için akşam oynayamam. Sıkıntı orda başlıyor. Yoksa PS4 alıcaktım. Aslında Laptopum var a8 6410 lu. Ancak babam o kadar para verirse o laptoba bakmama izin vermeyeceği için PC toplamaya karar verdim. Ben PC ye birsürü oyun yükleyicem ki bu PS4 de mümkün değil.
Zaten 4K dan hayır beklemiyordum belki bir ümit diye yazdım da olmayacağını anladım. Topladığım sistem uyumlu mu sorun çıkar mı?

Topladığın sistem uyumlu ancak sen para biriktirmeye başla ve i5 6500 ve h170 li bir dizilime git yada i5 4460 al sonrada biriktire biriktire yükseltirsin. Şuan için yeterli ancak i3 4160 ile sanırın gta5 modlu oynanıyordu.

Topladığın sistem uyumlu ancak sen para biriktirmeye başla ve i5 6500 ve h170 li bir dizilime git yada i5 4460 al sonrada biriktire biriktire yükseltirsin. Şuan için yeterli ancak i3 4160 ile sanırın gta5 modlu oynanıyordu.
Yok abi i3 4130 GTA5 e yeterli çünkü internette öyle yapanlar çok memnun. Zaten elime para geçmeye başlasın biriktirip ilk önce kasa ile işlemciyi. Sonra da ekran kartını değiştiricem. 1 yıl bu sistem beni götürse yeter

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı