144Hz 1ms 27'' Monitör tavsiyesi

1080p 27" kötü bir tercih olur. Net görüntü alamazsın hiç bir zaman. 24" 144hz al çok güzel modeller var.

Eklemeyi unutmuşum, bu biraz takıntı işidir ben görüntüyü berrak almayı severim mesela pikseller büyüdükçe bu berraklık azaldığı için tavsiye etmem kullanmam. Sana tavsiyem Vatan gibi mağazalara gidip gözünle incelemen.

Bende 27" düşünüyorum şu anda 24" kullanıyorum aslında benimde şüphelerim yok değil. Birde her zaman ultra da oynayamiyacagiz.Her gün yeni oyun çıkıyor. Görüntü çamur olmasın. Velakin ekranı uzaklaştırmak da bir nebze çözüm olabilir.
27" büyük geliyor yakından ne kadar alışmış olsam bile, 27" düşünüyorsanız birde kavisli ekranlara bakabilirsiniz.

Hepinize teşekkürler yardımlarınız için konuyu nasıl kapatabiliriz.

hocam ben asusun vg279q 27 ınc modelını aldım 144 hz desıyah ekrangıdıp gelıor gordugum kadarı ıle yorumlardan kabloyu degıstırınce sorun ortadan kalkıyor denemedım daha bakcagım, yorumlara baktım da 27 ınc dezavantaj gibi bu konumda 24 ınc e gore bilmiyorum oncelı samsung 60 hz monıtım 24 ınctı bunu aldım dogru mu yaptım yanlıs mı yaptım bilmıyorum ama şu 144 hz de görüntünün siyah ekran olup gidip gelmesi sinirimi bozuyor umarım güzel bi monit tercihi yaparsın, tavsıyelere uy 24 25 ınc en ıdealı ve ıps panel 144 hz 1 ms olsun alacagın ekran bu kadarını da tecrube ettım araştıra araştıra :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı