144Hz 27" 1MS monitör tavsiyesi

Murat dostum TN paneli profesyonel olmayan veya profesyonel olma amacı olmayan kişilere önermek mantıklı değil. IPS ve VA panelin renk açısından sağladığı avantaj, gecikme değerinden dolayı kazandığı dezavantajı silip süpürür.

Bende şuan VIEWSONIC XG2401 var. 24'' flat ekran. Çerçeveleri kalın ama gayet güzel ergonomik tasarımı var. Monitör FREESYNC ama GSYNC ile uyumlu. Yani ikisini de kullanabiliyorsun.

Ben bunu önereceğim. Hemen gamepower diye atlamayın. Samsung Va panel kullanıyor ve incehesap garantili yarın öbür gün sıkıntı çıkarsa sorun olacağını sanmıyorum. Zaten arkadaşın bütçesi de yetmiyor.

Gamepower'ın 27" 144hz 1ms Samsung panelli curved monitörünü önerebilirim hocam. Uzun süredir kuzenim kullanmakta, benim ısrarımla fiyat/performans monitörü olarak 1.400 küsürlü bir fiyata almıştık. Kendisi de gayet memnun, herhangibir sıkıntısı yok.. ✌🏼

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı