144Hz 27" monitör tavsiyesi

Güzel bi f/p ürünü gibi duruyor fakat TN panel profesyonel ya da fazla rekabetçi oyunlar oynayan biri olmadığım için VA ya da IPS panel ilk tercihlerim.

Hocam istediğiniz gibidir inşallah. Gittiğim internet kafede bizzat kendim deniyorum ( evimde güzel bilgisayar olmadığı için hep internet kafedeyim). Gayet büyük eğilip bükülüyor, 90 derece dönebiliyor. 1ms 240hz gerçekten çok güzel bir deneyim. Bütçeni zorlamıyor gibi duruyor.
Konu sahibiyle aynı tip monitörden ben de aradığım için sürekli araya giriyomuş gibi oldu böyle ama konuyu okumadan mı cevap veriyosunuz anlamak gerçekten güç. 2K 144Hz önerisine Full HD 240Hz atmak yorum kirliliğinden başka bişey değil

LC27HG70 modelini alacağım 30 ocak gibi elimde olur gelince sizi de bilgilendiririm.
Bugün elime ulaştı monitör hiç ölü pixel çıkmadı diğer testlerde de bi sıkıntı yok içinden çıkan hdmi ile 2k 144hz alınabiliyor şuanlık çok memnunum

Son düzenleme:
LC27HG70 modelini alacağım 30 ocak gibi elimde olur gelince sizi de bilgilendiririm.
Bugün elime ulaştı monitör hiç ölü pixel çıkmadı diğer testlerde de bi sıkıntı yok içinden çıkan hdmi ile 2k 144hz alınabiliyor şuanlık çok memnunum

g sync olarak kullanmakta bir sıkıntı var mı acaba?

İçinden çıkan hdmi ile kullanmaktayım yani freesync bende çalışmıyor çalıştırınca görüntüde yırtılmalar oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı